بهینه سازی و شبیه سازی در اتوماسیون زیمنس

///بهینه سازی و شبیه سازی در اتوماسیون زیمنس

بهینه سازی و شبیه سازی در اتوماسیون زیمنس

زیمنس ، ابزار شبیه سازی Sinetplan را طراحی و ساخته میباشد که از توسعه دهندگان در برنامه ریزی سیستم های اتوماسیون زیمنس و شبکه های PROFINET می باشد.

این اتوماسیون زیمنس Sinetplan خود را به گونه ای طراحی کرده که شبیه سازی و محاسبه داده های زمان واقعیو داده های زمان غیر واقعی مانند استاندارد TCP ارتباط / IP را مورد محاسبه قرار می دهد.

در دستگاه زیمنس  ،داده TCP / IP می تواند یک تاثیر قوی بر شبکه ترافیک داشته باشد ، به عنوان مثال، زمانی که فیلم های با کیفیت بالا برای نظارت بر کیفیت منتقل می شوند، می توان در صورت لزوم با شبیه سازی، انتقادی بخش شبکه PROFINET اتوماسیون زیمنس با بارهای شبکه را شناسایی و دوباره طراحی کرد. با Sinetplan، شبکه برنامه ریزی شده را می توان به صورت بهینه، در منابع شبکه قرار داده و به بهترین شکل از آن استفاده کرد، و ذخایر راه اندازی زیمنس را به کار گرفت. این موضوع  ، کمک می کند تا از مشکلات احتمالی در طول راه اندازی و شکست در طول چرخه فعالیت دستگاه جلوگیری می کند. در پایان از برنامه ریزی و اعتبار فاز، Sinetplan می توانید یک گزارش به تصویب سیستم ایجاد شفاف تر داشته باشید.

برنامه ریزی و طراحی PROFINET شبکه از طریق شبیه سازی از ترافیک شبکه
بهینه سازی شبکه با بندر- محاسبه دانه از بار شبکه
افزایش در دسترس بودن از طریق شبکه ذخایر
شفافیت آنلاین اسکن و تایید موجود سیستم
بهره وری از طریق افزایش واردات از توپولوژی و ترافیک PROFINET از مرحله موجود ۷ پروژه ها

آنتن IWLAN ANT793-8DL برای برنامه های کاربردی سخت نمایندگی زیمنس

 آنتن IWLAN ANT793-8DL جدید زیمنس ، پیشنهاد یک اتصال رادیویی ناهموار و قابل اعتماد را ارائه داده است که نیز مناسب برای برنامه های کاربردی راه آهن می باشد. به شدت جهت آنتن دو عمل در باند فرکانس از ۴٫۹-۵٫۹ گیگا هرتز و در نتیجه برای ۵ گیگاهرتز مناسب است.

نمایندگی زیمنس در تهران ، مجوز رایگان باند شبکه های بی سیم و کمک نصب ناهموار عرضه تضمین ثبات دیوار نصب و multiaxis،و همچنین جهت ترازی انعطاف پذیر به تابش مورد نظر را قادر می سازد. اتوماسیون زیمنس به دو کانکتور پلاگین در N-اتصال مجهز است، که آنتن مقاوم به شوک در برابر لرزش است، این است که اجزای شبکه فعال متصل با استفاده از تطبیق کابل اتصال اتوماسیون زیمنس عمل می کنند. IP66 / 67 کلاس حفاظت، آنتن همچنین می توانید در محیط های خشن استفاده شود.

.

ویژگی های جدید

آنتن دو IWLAN اتوماسیون زیمنس با مشخصه جهت و آنتن بالا (۱۴ DBI)
اجرای بالاترین حفاظت مورد نیاز از نظر شرایط محیطی و آتش
برای استفاده در فضاهایی محدود مانند تونل
انطباق با EN50155، EN45545-2، و استانداردهای EN50121-4

توسط | ۱۳۹۶-۴-۱۳ ۱۱:۰۹:۰۲ +۰۰:۰۰ تیر ۱۳ام, ۱۳۹۶|مقالات صنعتی|بدون ديدگاه

در باره نویسنده :

ثبت ديدگاه