اشنایدر الکتریک Easergy رله حفاظتی

چه چیزی رله های حفاظتی اشنایدر الکتریک Easergy را به یک معیار صنعت تبدیل می کند؟
رله های حفاظتی ایزرجی با داشتن فناوری نوآورانه IoT technology به بهبود اطمینان، ایمنی و ساده تر کردن زندگی روزمره یک شبکه هوشمندتر کمک می کند. آن‌ها داده‌های اینترنت اشیا IoT را حس می‌کنند، متصل می‌کنند، ایمن می‌کنند تا به شما در حفاظت و کنترل انرژی کمک کنند .

ایزرجی چگونه می تواند به بهبود outages کمک کند؟

اتوماسیون توزیع برق، دستگاه‌های اشنایدر الکتریک Easergy به شما این امکان را می‌دهند که سریع‌تر عیب‌ها را پیدا کرده و اصلاح کنید. با بهره مندی از بیش از ۳۵ سال تجربه، دستگاه های اشنایدر الکتریک Easergy از نشانگرهای عبور خطا تا بازیابی خودکار برق خود ترمیم شونده را شامل می شود و راه حلی مقیاس پذیر برای نیازهای شما ارائه می دهد.
مزایای مرتبط
• بهبود قابلیت اطمینان با تکنیک های اثبات شده و داده های اینترنت اشیا برای عمر طولانی.
• با محصولات مدولار و ابزارهای دیجیتال برای ساده کردن زندگی روزمره، کارایی را به حداکثر برسانید.
• بهبود ایمنی و امنیت با ویژگی های طراحی شده برای کاهش خطرات عملیاتی
ایزرجی پی ۳ را با EcoStruxure (اکو ساختار)جلوتر ببرید
اکو ساختار ، معماری و پلتفرم باز و قابل تعامل اشنایدر الکتریک با اینترنت اشیا، محصولات متصل، کنترل لبه و برنامه‌ها، تجزیه و تحلیل و خدمات را گرد هم می‌آورد. محصولات متصل اکو ساختار ارزش افزایش یافته ای را در مورد ایمنی، قابلیت اطمینان، کارایی، پایداری و اتصال ارائه می دهند.
مدیریت دارایی کارآمد
با استفاده از ابزارهای تعمیر و نگهداری پیش بینی، کارایی خود را افزایش دهید و زمان خرابی را کاهش دهید. با داده های بلادرنگ که در همه جا و در هر زمان در دسترس است، تصمیمات آگاهانه تری بگیرید
ایمنی افزایش یافته
ویژگی های پیشرفته بر اساس طرح ها، تجربه و فناوری شناخته شده طراحی شده اند

Easergy P3 چیست؟

Easergy P3 طیف کاملی از رله های حفاظتی برای کاربردهای ولتاژ متوسط از جمله حفاظت فیدر، موتور، ترانسفورماتور و ژنراتور است. بر اساس بیش از ۱۰۰ سال تجربه در شبکه تمام آخرین پروتکل های ارتباطی را روی پیوندهای سریال یا اترنت تعبیه می کند. رله های حفاظتی، Easergy P3 از قابلیت اطمینان Sepam، MiCOM و Vamp بهره می برد.
رله حفاظتی Easergy P3 مبتنی بر مفاهیم فناوری اثبات شده است و با همکاری نزدیک با مشتریان توسعه یافته است، بنابراین برای پاسخگویی به سخت‌ترین خواسته‌های شما ساخته شده است. این در دو اندازه موجود است تا به بهترین نحو با نیازهای شما مطابقت داشته باشد:
Easergy P3 Advanced دارای طراحی ماژولار است که امکان حفاظت معمولی و راه حل های محافظت از فلاش قوس الکتریکی را در سیستم های توزیع برق جدید و موجود می دهد.

محصولات اشنایدر الکتریک رله حفاظتی Easergy به گونه‌ای طراحی شده‌اند که کاربر پسند باشند. شما از ویژگی هایی بهره مند خواهید شد که عبارتند از:
• مجموعه کاملی از عملکردهای حفاظتی، مربوط به برنامه
• تشخیص قوس (Easergy P3 Advanced)
• کنترل قطع کننده مدار اختصاصی با نمودار تک خطی، دکمه های فشاری، کلید عملکرد قابل برنامه ریزی و LED ها، و زنگ هشدار قابل تنظیم
• HMI چند زبانه برای ارسال پیام های سفارشی
• نرم افزار مدیریت رله ابزار تنظیمات برای تنظیم پارامترها، پیکربندی و شبیه سازی خطای شبکه
• ارتباط سریال و اترنت، از جمله افزونگی
• استاندارد IEC 61850 Ed.1 & Ed.2