باکس ضد انفجار CORTEM JUNCTION BOX

باکس ضد انفجار CORTEM JUNCTION BOX

باکس ضد انفجار CORTEM JUNCTION BOX شما اگر هر یک از انواع محصولات CORTEM را از نمایندگی خریداری کنید خیالتان آسوده خواهد بود که بهترین نمونه آنها را همراه با گارانتی تهیه کرده اید. بنابراین برای خرید باکس ضد انفجار CORTEM JUNCTION BOX هم نیاز است که به خوبی گارانتی آن را بررسی کنید و از نمایندگی آن را خریداری نمایید. باکس ضد انفجار یک محفظه می باشد که از بروز شوک های الکتریکی جلوگیری می کند. ایمنی با استفاده از این باکس ها در مناطقی که مستعد خطر هستند چندین برابر می شود. برای کاربردهای متنوع این نمونه باکس ها را تولید می کنند.
یکی از مهمترین ویژگی هایی که باکس ضد انفجار CORTEM JUNCTION BOX دارد این است که در اندازه های متنوع تولید می شود. در واقع این اندازه های متنوع باکس موجب شده تا افراد برای کاربردهای مختلف آنها را خریداری کنند و نصب نمایند. شما می توانید برای خرید انواع باکس های کورتم ایتالیا با کارشناسان فروش مشورت کنید تا آنها طبق نوع ساختمان صنعتی که دارید بهترین نمونه باکس ها را برای خریداری به شما معرفی کنند. برخی از ویژگی هایی که این نمونه باکس ها دارند را در ادامه معرفی می کنیم تا با آگاهی بیشتری آنها را خریداری کنید.

باکس ضد انفجار CORTEM JUNCTION BOX

باکس ضد انفجار CORTEM JUNCTION BOX

ویژگی های باکس ضد انفجار CORTEM JUNCTION BOX

برخی از ویژگی های مهم باکس ضد انفجار CORTEM JUNCTION BOX که شما باید بشناسید عبارت است از :
۱. یکی از مهمترین ویژگی هایی که این نمونه باکس انفجار دارد این است که از بهترین متریال ها آن را تولید کرده ‌اند. آلومینیوم یکی از مهمترین متریال های به کار رفته برای تولید باکس انفجار می باشد.
۲. رنگ این باکس انفجار طوسی است که شما باید به خوبی بدانید تمامی اندازه های باکس انفجار کورتم را با رنگ طوسی طراحی می‌ کنند.
۳. حفاظت گازی باکس ضد انفجار بسیار بالا می باشد و همچنین حفاظت ضد گرد و غبار آن نیز مانند حفاظت گازی ضد انفجار بالا است. شما باید بدانید که به دلیل همین دو ویژگی باکس ضد انفجار از به وجود آمدن خطرات بزرگ جلوگیری می کند.
۴. نسبت به رطوبت باکس ضد انفجار حفاظت خاصی دارد. درجه حفاظت باکس ضد انفجار از نظر رطوبتی بالا است.
۵. تعداد ورودی های هر یک از انواع باکس های ضد انفجار بستگی به نوع باکس دارد. شما باید به خوبی بدانید که آن دسته از باکس های ضد انفجار که اندازه شان بزرگتر است تعداد ورودی بیشتر و سایز بزرگ تری دارند.
۶. زمان خرید انواع باکس ضد انفجار کورتم شما می توانید گارانتی آن را دریافت کنید. گارانتی بر اساس استانداردهای مشخص شده به مشتریان ارائه داده می گردد.
۷. تمامی استانداردهای مربوط به تولید باکس ضد انفجار برای تولید کردن این باکس ضد انفجار به کار رفته شده است.
۸. هزینه ‌ای که شما برای خریداری باکس ضد انفجار کورتم باکس ضد انفجار CORTEM JUNCTION BOX پرداخت می کنید به فاکتورهای متنوعی بستگی دارد. نوع باکس ضد انفجار و اندازه آن از جمله مهمترین فاکتورهایی به شمار می ‌رود که هزینه آن را تعیین می کند.
۹. در صورتی که تعداد ورودی ‌ها و سایز باکس ضد انفجار بیشتر باشد برای محیط های صنعتی بزرگتر مورد استفاده قرار می گیرد.

باکس ضد انفجار CORTEM JUNCTION BOX

مزیت استفاده از باکس ضد انفجار CORTEM JUNCTION BOX

به دلیل متریال هایی که برای تولید باکتری ضد انفجار به کار برده ‌اند باید بدانید که در شرایط متنوع آب و هوایی مقاومت زیادی از خود نشان می دهند. باکس های ضد انفجار را شما می توانید در محیط های اسیدی و نمکی قرار دهید، چرا که کیفیت آنها بسیار بالا است و با استفاده از آلومینیوم و استیل آنها را تولید کرده‌ اند. برای طراحی و ساخت باکس ضد انفجار انعطاف پذیری زیادی را رعایت کرده‌ اند. شما می توانید سایز های متنوعی از باکس های ضد انفجار را مشاهده کنید که هر یک از آنها برای صنایع گوناگون مناسب هستند.
باکس های ضد انفجار استیل به نسبت بباکس ضد انفجار CORTEM JUNCTION BOX آلومینیوم اندازه کوچکتر و سبک تری دارند. همچنین از نظر قیمت باید بدانید که آنها هزینه خریداری مناسب تری خواهند داشت. به دلیل سطح صیقلی و براقی که دارند نگهداری و تمیزکردن از آنها بسیار آسان تر می باشد. باکس های ضد انفجار استیل به نسبت باکس های ضد انفجار جی آر پی در برابر ضربه ای که به آنها وارد می‌ شود استحکام بیشتری از خود نشان می ‌دهند. همچنین آنها در معرض آفتاب دچار پوسیدگی نمی‌ شوند و کیفیت خود را از دست نمی ‌دهند.

شرکت توسعه سیماتک ایرانیان ، تامین کننده تجهیزات اتوماسیون صنعتی 

۰۲۱-۸۸۵۴۵۶۴۰-۳   ،    ۰۹۳۹۴۸۸۷۱۳۰   ،   sales@siamtec.ir