تولید تابلو برق درشهرک صنعتی مامونیه

///تولید تابلو برق درشهرک صنعتی مامونیه

تولید تابلو برق درشهرک صنعتی مامونیه

یک واحد تولیدی تابلو برق در زرندیه ،۱۰ درصد از نیاز کشور به این محصولات را تولید می کند.

مدیر این کارخانه با بیان اینکه با ۵۰ درصد توان خود مشغول فعالیت هستند ، گفت :ظرفیت تولید این کارخانه پانصد دستگاه پست های کامپکت و دو هزار دستگاه تابلوهای برق است.

مالکی افزود : شرکت های توزیع برق ، توانیر و کارخانجات عمده مشتری های محصولات این واحد تولید هستند.

وی افزود : در حال حاضر در حال تولید تابلوهای برق فرودگاه های کل کشور با حدود شصت دستگاه هستیم و پس از تولید کار نصب و راه اندازی هم انجام می دهیم

وی با بیان اینکه واحد تحقیق و توسعه این واحد در حال آزمایش تولید سکسونر هوایی برای اولین بار در کشور هستند ، افزود : از این دستگاه در شهرک های صنعتی برای قطع و وصل کردن یک منطقه بدون قطعی برق در مناطق دیگر استفاده می شود.

وی گفت : پیش از این دستگاه از کشورهای خارجی همچون چین و ایتالیا وارد می شد و برای هر دستگاه ۱۷۰۰ دلار ارز از کشور خارج می شد.

مدیر این کارخانه با بیان اینکه برای راه اندزای این خط نیاز به پنجاه میلیارد ریال اعتبار داریم ، افزود : اگر تسهیلات به ما ارائه دهند با راه اندازی این خط می توانیم ۴۰ نیروی کار جدید مشغول به کار کنیم و ۱۰ درصد از نیاز کشور به این محصولات را تامین کنیم.

مالکی مهمترین مشکلات را نبود نقدینگی و تامین مواد اولیه عنوان کرد و افزود : ما می توانیم همه ی نیاز استان به این محصولات را تامین کنیم ولی متاسفانه استان هیچ خریدی از این کارخانه انجام نمی دهد.

توسط | ۱۳۹۵-۱۲-۱۴ ۱۱:۱۶:۵۳ +۰۰:۰۰ اسفند ۱۴ام, ۱۳۹۵|مقالات صنعتی|بدون ديدگاه

در باره نویسنده :

ثبت ديدگاه