Contact Us

شرکت توسعه سیماتک ایرانیان نمایندگی زیمنس در ایران امکان سفارش آنلاین تمامی محصولات اتوماسیون صنعتی زیمنس را فراهم نموده است. از این رو شما با وارد شدن به قسمت تماس با ما وبسایت توسعه سیماتک ایرانیان از راه‌های مختلفی چون تلفن، فکس و ایمیل، موجودی محصول مورد نظر خود را استعلام خواهید گرفت. پاسخ به استعلام شما در اسرع وقت به صورت یک پیش فاکتور پس از بررسی کارشناس فنی و بازرگانی برای شما ارسال می‌شود و پس از تایید پیش فاکتور، ثبت سفارش و پرداخت، سفارش شما با هزینه خریدار ارسال خواهد شد. نحوه ارسال و مدت زمان برای تحویل آن، با توجه به نوع سفارش متفاوت است و زمان دقیق آن در هنگام ثبت سفارش با خریدار هماهنگ خواهد شد.

Contact Info

آدرس دفتر :

تهران ، قائم مقام فراهانی ، روبروی بیمارستان تهران کلینیک ، کوچه ششم ،پلاک ۱۸ ، طبقه دوم ، واحد ۵

}

شماره تماس :

تلفن : (۳۰ خط ) ۰۲۱۵۲۳۷۵۰۰۰

۳ الی ۰۲۱۸۸۵۴۵۶۴۰

فکس : ۰۲۱۸۸۵۴۵۶۴۴

v

ایمیل ، واتساپ :

ایمیل : Sales@simatec.ir    واتساپ : ۰۹۳۹۴۸۸۷۱۳۰

اینستاگرام : @simatec_iranian_

Call: ۰۲۱-۸۸۵۴۵۶۴۰ – ۳

دریافت مشاوره رایگان خرید و استعلام قیمت تماس بگیرید :

برای استعلام قیمت ، کد محصول خود را برای ما ارسال کنید :

نحوه استعلام گیری

کدفنی قطعه درخواستی را در ایمیل ، فکس یا واتساپ برای این شرکت ارسال نمایید . بعد از ارسال استعلام و در صورتی که مشخصات مشتری در سیستم ثبت نباشد اطلاعات شامل : نام شرکت ، نام کارشناس ، تلفن ، فکس ، آدرس ، کد پستی را از مشتری دریافت می کنیم سپس پیش فاکتور برای مشتری صادر می گردد.

صدور فاکتور رسمی

آدرس ، کدپستی ، نام شرکت ، کد اقتصادی ، شناسه ملی ، شماره ثبت ، تلفن ، فکس .سپس فاکتور رسمی برای مشتری صادر می گردد.

نحوه تسویه حساب و دریافت کالا

کل فاکتور با توجه به شماره حساب اعلام شده تسویه می گردد.بعد از دریافت اطلاعات جهت صدور فاکتور رسمی فاکتور صادر می گردد و همراه کالا به آدرس درخواستی ارسال می شود.یا مشتری جهت دریافت کالا به دفتر این شرکت مراجعه می نماید.