سافت استارتر زیمنس آنالوگ
سافت استارتر زیمنس دیجیتال
لوازم جانبی سافت استارتر زیمنس

آیا سافت استارتر زیمنس سری خانواده ۳RW40 امکانات تشخیص (عیب) را هم ارایه می کند؟

سافت استارتر زیمنس ؟ بله، به کمک حالت مجتمع و نظارت بر خطا. LED ها اطلاعاتی را درباره حالت کار و نیز خطا های ممکن ارایه می دهند، مثلاً زمان انتشار و آزاد سازی غیر مجاز (تنظیم کلاس)،خطا و خرابی در منبع تغذیه یا یک فاز، بار در حال اتلاف، مازاد بار دمایی یا خطا در دستگاه. دو رله مجتمع خروجی نیز به حالت کاری و سیگنال های خطا اشاره دارند.
آیا امکان حفاظت از موتور ترمیستور (مقاومت دمایی) نیز وجود دارد؟سافت استارتر زیمنس نسخه های مختلف دستگاه با ارزیابی حفاظت از موتور ترمیستور تا محدوده ۷۵ اسب بخار (با ۴۸۰ ولت) موجودند. یک حسگر سنجش “ترموکلیک” یا PTC (نوع اول) را می توان مستقیماً وصل کرده و به کار بست. علاوه بر مازاد بار دمایی موتور، قطع سیم ها و اتصال کوتاه در مدار حسگر هم بر قطع ارتباط سافت استارتر موثر است.

مزایای سافت استارتر زیمنس سری ۳RW40 چیست؟

به نظر نمی رسد سافت استارتر زیمنس ۳RW40 در طرح سیریوسکابین کنترلمان اجتماع یابد و قابل استفاده باشد. همان طور که شاید از کار با سایر وسایل سیریوس متوجه شده باشید، می توان از اندازه های مشابه و سیستم های ارتباط یکتا و پیوسته بهره برد. به ویژه طراحی فشرده سیریوس سافت استارتر زیمنس ۳RW40 حداکثر نصف یک استارتر وی-دلتا قابل مقایسه است، که دیگر مشکل هدر رفت فضا در کابین کنترل را هم چون گذشته ندارد. آرایش و نصب به کمک ارتباط دارای سه هادی به سرعت و سادگی انجام می گیرد. تفاوت های آن در مقایسه با سافت استارتر زیمنس سیریوس ۳RW40 چیست؟زیمنس سیریوس ۳RW40 تمام مزایای ۳RW30 را دارد. علاوه بر این، حفاظت دستگاه ذاتی و کاربرد های حفاظت موتور مجتمع را نیز به همراه دارد. فقط آن را آزمایش کنید و سپس قانع خواهید شد.

سافت استارتر زیمنس سری ۳RW40 چگونه تنظیم و آماده کار می شود؟

سافت استارتر زیمنس همانند ۳RW30 ، زمان صعود و نزول شیب ولتاژ، و نیز محدودیت جریان را می توان با پتانسیومتر های به خوبی قابل تنظیم چرخنده تنظیم کرد. جریان نامی موتور، حالت و کلاس راه اندازی و راه اندازی دوباره (ریست، بازنشانی)کارکرد بار مازاد موتور با پتانسیومتر ها و دکمه ها و نیز رله های مازاد بار سیریوس تنظیم می شوند.

بله، ۳RW40 به پایانه (ترمینال) های کنترل قابل حذف نیز مجهز است. بنا براین سیم پیچی در پایانه در صورت تعویض دست نخورده و سالم باقی می مانند (“سیم پیچی دائمی”) و پایانه ها را می توان به راحتی و سریعاً به روی زیمنس ۳RW40 جدید انتقال داد، که این کار صرفه جویی زیادی در زمان را به همراه دارد.

محدوده ای کامل از لوازم جانبی را برای سافت استاتر های خود پیشنهاد می دهیم، هم چون بلوک های پایانه جعبه ای، لوازم جانبی برای بازنشانی مکانیکی و ماژولی برای بازنشانی راه دور (برای محدوده های بالاتر و بیش تر از ۷۵ اسب بخار). پوشش محافظ و پوشش های پایانه با نصب راحت برای محافظت بهینه در برابر لمس هم ارایه شده اند. فن (پنکه) های انتقال سریع برای دستگاه ها تا محدوده ۷۵ اسب بخار موجودند که موجب تسهیل و راحتی در نصب زیمنس سیریوس ۳RW40 تقریباً در هر مکان نصب و پشتیبانی از کار ها و وظایف کلید زنی زیاد و سخت می گردد. علاوه بر این، ماژول های ارتباطی برای ارتباط های الکتریکی و مکانیکی بین قطع کننده مدار و سافت استارتر مانند نوار های برچسب زنی از محدوده سیریوس موجودند.

به طور طبیعی، بار حرارتی و گرمایی تقریباً ۳ وات با عبور هر آمپر جریان از تریستور تحریک شده تولید می شود. در موتور هایی با ۳۰۰ اسب بخار توان(در ۴۶ ولت)، این کار منجر به تولید توان گرمایی بسیار زیاد ۱۵۰۰ وات در محیط کلید زنی دستگاه می شود. سیریوس۳RW44 به سادگی این شرایط داغ را مدیریت می کند. به عنوان یک استاندارد، تمام نسخه ها مجهز به اتصال های دو مسیره مکانیکی هستند که پس از راه اندازی موتور تشخیص داده شده، پلی برای تریستور ها به حساب می آیند. این کار به طور قابل توجهی سبب کاهش تلفات حرارتی در حالت کار نام سافتاستاتر می شود. مفهوم مرکب هوشمند، که به صورت الکترونیکی موتور را توسط تریستور ها به راه انداخته و به صورت الکترومکانیکیتوسط اتصال های تماس دهنده در حالت کار نامی به کار وا می دارد، موجب افزایش بازده کلی تغذیه و در کنار آن کاهش هزینه های ابعاد دهی کابین کنترل می شود.

در کار ها و منظور های راه اندازی و موقعیت یابی، یک تابع سرعتخزش(خیز) ، امکان کنترل موتور را در هر دو جهت دوران، با گشتاور کاهش یافته و سرعت پایین قابل تنظیم فراهم می نماید.

؟ بله، سیریوس۳RW44 را می توان به طور دلخواه با ماژولپروفیبوسدی پی بازسازی و به روز رسانیکرد. به علت توانایی ایجاد ارتباط، و نیز ورودی های کنترل و خروجی های رله قابل برنامه ریزی، به راحتی و سرعت در سیستم های کنترل شبکه ای قابل اجتماع و استفاده است.

کاتالوگ سافت استارتر

Download Now

کاتالوگ سافت استارتر زیمنس

می تونید با دانلود کاتالوگ سافت استارتر با مشخصات کامل این قطعه آشنا شوید .
Download Now