مشاهده اخربن فیلم های اموزشی زیمنس و اتوماسیون صنعتی

فیلم معرفی تمام امکانات لوگو زیمنس ۸

فیلم آموزشی معرفی لوگو زیمنس ۸ جدید ترین نسل لوگو زیمنس تولید شده توسط شرکت زیمنس،فیلم های اموزشی زیمنس را می توانید در کانال آپارات سیماتک به صورت آنلاین مشاهده کنید یا برای دانلود از لینک زیر استفاده کنید .

فیلم درایو مدیوم ولتاژ اشنایدر Medium Voltage

فیلم آموزشی معرفی درایو مدیوم ولتاژ Medium Voltage ساخت شرکت اشنایدر الکتریک Schneider Electric فرانسه ،فیلم های اموزشی درایو مدیوم ولتاژ Altivar 1200 اشنایدر الکتریک را می توانید در کانال آپارات سیماتک به صورت آنلاین مشاهده کنید یا برای دانلود از لینک زیر استفاده کنید .

فیلم آموزشی ET۲۰۰ Easy station setup

فیلم آموزشی فیلم آموزشی ET۲۰۰ Easy station setup راه اندازی ساده ET200 تولید شده توسط شرکت زیمنس،فیلم های اموزشی زیمنس را می توانید در کانال آپارات سیماتک به صورت آنلاین مشاهده کنید یا برای دانلود از لینک زیر استفاده کنید .

فیلم-اموزشی-ET-۲۰۰--Fast-wiring

سیم کشی های جدید در SIEMENS ET200

فیلم آموزشی سیم کشی در ET200 زیمنس ، نمایش طراحی جدید و سهولت کار بیشتر از همیشه ، به نحوی که کاربر فقط نیاز به یک پیچ گوشتی برای قطع و جابجای کابل ها دارد فیلم های اموزشی ET200 زیمنس را می توانید در کانال آپارات سیماتک به صورت آنلاین مشاهده کنید یا برای دانلود از لینک زیر استفاده کنید .

پی ال سی

معرفی کامپیوتر صنعتی زیمنس

SIMATIC IPC547E یککامپیوتر صنعتی با طراحی Rack Mount در فرمت ۱۹ اینچ (۴U) است. این دستگاه یک سرور و ایستگاه کاری (WorkStation) کامپکت مناسب برای استفاده در مصارف صنعتی به ویژه کاربردهایی نظیر پردازش سریع و موازی حجم زیادی از داده ها در پردازش تصویر صنعتی، شبیه سازی فرآیند و جمع آوری و پردازش داده می باشد.

فیلم آموزشی پی ال سی – AS-i Master for S۷-۱۲۰۰

فیلم آموزشی معرفی لوگو زیمنس ۸ جدید ترین نسل لوگو زیمنس تولید شده توسط شرکت زیمنس،فیلم های اموزشی زیمنس را می توانید در کانال آپارات سیماتک به صورت آنلاین مشاهده کنید یا برای دانلود از لینک زیر استفاده کنید . SIEMENS

نمایش امکانات سافت استارتر زیمنس SIEMENS 3RW44

فیلم آموزشی معرفی سافت استارتر زیمنس ۳RW44 ،فیلم های اموزشی زیمنس را می توانید در کانال آپارات سیماتک به صورت آنلاین مشاهده کنید یا برای دانلود از لینک زیر استفاده کنید .

مجموعه فیلم های آموزشی زیمنس