فیلم معرفی لوگو زیمنس

فیلم معرفی لوگو زیمنس توسعه سیماتک ایرانیان نمایندگی زیمنس در ایران تامین کننده اتوماسیون صنعتی زیمنس در این مجموعه که فیلم کاملی از معرفی کامل logo 8 وفیلم معرفی  امکانات لوگو ۸ زیمنس آمده است شما میتوانید با لوگو ۸ زیمنس کامل آشنا شده وبا پی گیری فیلم های بعدی ما با نصب وکار با لوگو۸ بطور کامل آشنا شوید

 

فیلم معرفی امکانات لوگو 8

 

 

معرفی امکانات لوگو زیمنس :

فیلم معرفی لوگو زیمنس لوگو! شروع کار با اتوماسیون و دیجیتالی شدن را بسیار آسان می کند
بسیاری از کاربردهای صنعتی به کنترلرهای پیچیده و بسیار قدرتمند نیاز دارند، اما برخی دیگر اینطور نیستند. برای ماشین‌های تولیدی کوچک و مستقل، ماشین‌های جابجایی ساده (بدون عملکرد ایمنی) و کارهای مختلف اتوماسیون ساده در تولید، LOGO! تناسب کامل است لوگو! نقطه ورود ایده آل به پروژه های اتوماسیون است: با مهندسی ساده و شهودی، رابط های متعدد، تعداد زیادی مواد آموزشی و نرم افزار رایگان نسخه ی نمایشی از شما پشتیبانی می کند در واقع لوگو مناسب برای کاربردهای صنعتی کوچک است .
لوگو! طیف گسترده ای از برنامه ها را خودکار می کند
لوگو! کنترل کننده عالی برای بسیاری از برنامه ها است. هر جا که نیاز به ابعاد فشرده، مهندسی ساده و عملکرد قابل اعتماد باشد، این ماژول منطقی راه حل عالی است.
به لطف توابع و رابط های یکپارچه جامع، بسیاری از وظایف را می توان با یک کنترلر انجام داد. این امر ارزش افزوده واقعی را هم در مهندسی و هم در عملیات ایجاد می کند.

۱-لوگو! امکانات ارتباطی همه کاره را ارائه می دهد
ارتباط با کنترلرهای SIMATIC و پانل های SIMATIC در هر LOGO ادغام شده است! ۸ به عنوان یک تابع اساسی. با لوگو! ماژول ارتباطی CMK2000، LOGO! 8 می تواند به عنوان یک کنترل کننده هوشمند در یک سیستم KNX استفاده شود. از طریق LOGO پروتکل TCP/IP Modbus! را می توان در بسیاری از پروژه ها که به عنوان استاد یا برده کار می کنند ادغام کرد.

امکانات ارتباطی همه کاره را ارائه می دهد

۲-لوگو! ۸.۳ اتصال مستقیم ابری را ارائه می دهد
لوگو! ۸.۳ اتصال مستقیم ابری را ارائه می دهد. داده ها را می توان در حین کار به ابر منتقل کرد و همچنین داده های پیکربندی شده را می توان در ابر نمایش و تجزیه و تحلیل کرد. پروژه های اتوماسیون شخصی را نیز می توان از ابر کنترل کرد. لوگو! Soft Comfort یا LOGO! ویرایشگر وب از طریق یک جادوگر اتصال به ابر را برقرار می کند. به همین سادگی است.

اتصال مستقیم ابری را ارائه می دهد

۳-لوگو! ویرایشگر وب
با لوگو! ویرایشگر وب، صفحات وب تعریف شده توسط کاربر را می توان بدون هیچ دانش HTML ایجاد کرد و مقادیر، داده ها و گرافیک ها را – چه دیجیتال یا آنالوگ – در یک صفحه وب سفارشی نمایش داد. با لوگو! ۸.۳، وب سایت می تواند در فضای ابری نیز میزبانی شود. داده های چندین ماژول منطقی در مکان های مختلف را می توان به وضوح در داشبورد نمایش داد.

ویرایشگر وب

۴-همه لوگو! واحدهای پایه مجهز به وب سرور یکپارچه هستند
وب سرورها در حال حاضر در همه LOGO یکپارچه شده اند! ۸ واحد پایه این امکان را برای کنترل و نظارت بر پارامترها از طریق WLAN/LAN و اینترنت فراهم می کند. به سادگی کادر مربوط به وب سرور مبتنی بر TDE را در LOGO علامت بزنید! Soft Comfort یا ایجاد صفحات وب تعریف شده توسط کاربر با LOGO! ویرایشگر وب بدون دانش HTML.

واحدهای پایه مجهز به وب سرور یکپارچه هستند

۵-همگام سازی زمان NTP با LOGO!
همگام سازی زمان از طریق NTP بین LOGO امکان پذیر است! ماژول های اولیه و بین LOGO! و سرورهای NTP خارجی

همگام سازی زمان NTP با LOGO!

۶-ثبت داده های ساده
جمع‌آوری و ضبط داده‌ها ساده شده است: می‌توانید به راحتی مقادیر، پارامترها یا وضعیت‌های ورودی/خروجی را ثبت کنید و آنها را در حافظه داخلی (تقریباً ۲۰۰ بایت) یا یک کارت microSD استاندارد (حداکثر ۳۲ گیگابایت) ذخیره کنید. سپس داده ها در رایانه شخصی ارزیابی می شوند.

ثبت داده های ساده