لپ تاپ pg زیمنس Field PG M6

لپ تاپ pg زیمنس Field PG M6 اگر شما قصد خریداری یکی از لپ تاپ های صنعتی برای انجام پروژه های صنعتی خود را دارید، باید بدانید که لپ تاپ pg زیمنس یکی از بهترین لپ تاپ های صنعتی می باشد که می توانید تهیه نمایید. این لپ ‌تاپ به گونه ای طراحی شده است که مناسب برنامه نویسان و همچنین آن دسته از افرادی که در حوزه صنایع فعالیت دارند . کارایی و ویژگی‌ های بی‌ نظیری در این لپ تاپ صنعتی وجود دارد. پردازنده این لپ ‌تاپ بسیار قدرتمند می باشد و از نسل هشتم است. همچنین رم پرسرعت آن یکی از ویژگی ‌های کاربردی دیگر آن به شمار می‌ رود. بدنه لپ تاپ صنعتی زیمنس آلومینیومی می‌باشد و کیفیت و مقاومت زیادی دارد.

لپ تاپ pg زیمنس Field PG M6 مشخصات

از این لپ‌تاپ زیمنس در سیستم های اتوماسیون متنوع استفاده می کنند. برای لپ تاپ صنعتی زیمنس ویژگی‌ ها و مزیت‌ه ای زیادی را در نظر گرفته ‌اند. حافظه آن تا یک ترابایت ارتقا بخشیده می شود. با توجه به نرم افزارهای مهندسی و برنامه های کاربردی که سنگین هستند این لپ‌ تاپ را طراحی کرده‌ اند. راه اندازی و پیکربندی لپ تاپ pg زیمنس Field PG M6 در مدت زمان بسیار کوتاه انجام خواهد شد. طراحی بدنه و نمایشگر لپ ‌تاپ وضوح بسیار بالایی دارد. قابلیت های لپ تاپ موجب شده است که بسیاری از افراد بتوانند در کمترین بازه زمانی انواع اقدامات صنعتی خود را انجام دهند. شما زمان خریداری این لپ تاپ صنعتی باید به برخی از نکات دقت داشته باشید که در ادامه آنها را بیان می‌ کنیم.

لپ تاپ pg زیمنس Field PG M6

نکاتی در مورد خرید لپ تاپ pg زیمنس Field PG M6

برخی از نکاتی که در مورد خرید لپ تاپ pg زیمنس Field PG M6 اهمیت دارد و شما باید به خوبی آنها را در نظر داشته باشید عبارت است از :

۱. توجه به ظاهر و جنس

لپ تاپ های صنعتی به طور معمول مقاومت زیادی دارند و افراد قادر هستند در کارخانه ها و کارگاه ها برای اقدامات مربوط به نقشه کشی و غیره از آنها استفاده نمایند. این نمونه لپ تاپ ها در برابر رطوبت و آب مقاومت زیادی دارند و همچنین باید بدانید که ضربه به بدنه شان وارد نمی شود.

۲. نرم افزارهای قوی

توجه کردن به نرم‌ افزارهای لپ تاپ صنعتی یکی از مهمترین نکات می باشد که باید به آن دقت کنید. نرم افزارهای اضافی را روی این لپ تاپ نصب نکرده ‌اند چرا که رم دستگاه با استفاده از نرم افزارهای اضافی اشغال می ‌شود. کاربران می‌ توانند برای اجرا کردن پروژه ‌های صنعتی برنامه ‌های مدنظر خود را روی لپ تاپ نصب کنند. به همین دلیل دقت کنید پس از خرید لپ تاپ صنعتی سیستم عامل حرفه ای لپ تاپ را بررسی نمایید و برنامه های مورد نیازتان را روی آن نصب کنید.

۳. دقت به نوع باتری

باتری لپ تاپ های صنعتی طول عمر بالایی دارند. در واقع هر زمانی که شارژ دستگاه تکمیل شود شما برای مدت زمان بیشتر می توانید از لپ تاپ های صنعتی استفاده کنید. باتری لپ تاپ های صنعتی با لپ تاپ های معمولی بسیار متفاوت می باشد. لپ تاپ pg زیمنس Field PG M6 باتری قوی و منحصر به فردی دارند.

۴. توجه به رم دستگاه

توجه کردن به رم لپ تاپ صنعتی یکی از دیگر نکاتی می باشد که شما باید آن را در نظر بگیرید چون در حال حاضر بسیاری از لپ تاپ هایی که در بازار به فروش می رسند از قابلیت های خاصی در مورد رم برخوردار هستند. ویژگی مربوطه روی لپ تاپ های خانگی و لپ تاپ های صنعتی قابلیت اجرا دارد .

۵. امنیت بالای دستگاه

یکی از دیگر نکاتی که لپ تاپ pg زیمنس Field PG M6 را از لپ تاپ خانگی جدا می کند امنیت آن است. برای لپ تاپ صنعتی حسگر اثر انگشت در دارند که همین ویژگی مانع دسترسی افراد به فایل های لپ تاپ می باشد. همچنین بسیاری از لپ تاپ های صنعتی نرم افزارهای زیمنس ضد سرقت دارند.

۶. توجه به قیمت

هزینه ای شما برای خریداری لپ تاپ صنعتی باید پرداخت کنید به نسبت لپ ‌تاپ‌ های خانگی بیشتر می باشد. به طور کلی شما باید به خوبی بدانید برند زیمنس بهترین و با کیفیت ترین لپ تاپ های صنعتی را با قیمتی مناسب تولید می کند.

مشاهده کد های لپ تاپ pg در سایت اصلی زیمنس

https://mall.industry.siemens.com/mall/en/WW/Catalog/Products/10352764

شرکت توسعه سیماتک ایرانیان ، تامین کننده تجهیزات اتوماسیون صنعتی 

۰۲۱-۸۸۵۴۵۶۴۰-۳   ،    09394887130   ،   sales@siamtec.ir