ماژول های لوگو زیمنس siemens نسل جدید

ماژول های لوگو زیمنس siemens نسل جدید ، شرکت زیمنس یک کنترلر ایده آل برای کارهای ساده اتوماسیون در صنعت به شما ارائه کرده است. طراحی ماژولار لوگو باعث انعطاف پذیری آن شده است و رنج وسیعی از ماژول ها این امکان را به شما می دهد که تمام نیازهای شما را تامین کنند . با وجود توسعه روز افزون این کنترلر سهولت در کار برای برنامه نویسان و کاربران همیشه از اهمیت بالایی برخوردار بوده است.

بنا به این دلایل ما بلوک های آماده به کار مانند ON/OFF delay, weekly timer, pulse generator, astro timer, annual timer, stop watch را در برنامه قرار داده ایم که به صورت معمول در برنامه های plc به کار می روند. در این برنامه بیش از ۴۰ تابع موجود است و می توان در هر برنامه تا ۴۰۰۰ بلوک دیاگرام استفاده کرد.

ماژول های لوگو زیمنس ورودی و خروجی ها

ماژول اصلی ترکیب پردازنده مرکزی و بخش ورودی‌ها و خروجی‌ها می‌باشد. پردازنده مرکزی که در اصل مغز سیستم بوده و وظیفه پردازش سیگنال‌های ورودی و کنترل خروجی‌ها را بر عهده دارد. لازم به ذکر است که در برخی مدل‌ها، این بخش دارای صفحه‌نمایش و کلیدهای کنترلی نیز می‌باشد(کلیدهای کنترلی، کلیدهایی روی پی‌ال‌سی می‌باشد که مهم‌ترین کاربرد آن‌ها، نوشتن برنامه داخل پی‌ال‌سی می‌باشد). ورودی‌ها داده‌های موردنیاز را از دنیای بیرون گرفته و به CPU ارسال می‌کنند، CPU نیز پس از پردازش این اطلاعات، تصمیم‌های موردنیاز را اتخاذ و از طریق خروجی‌ها به دنیای خارج ارسال می‌نماید. در حالت کلی دو نوع ورودی و خروجی، آنالوگ و دیجیتال وجود دارد، همچنین خروجی‌ها در دو مدل رله‌ای یا ترانزیستوری تولید می‌گردند.
به صورت کلی کنترلر لوگو می توان تا ۲۴ ورودی دیجیتال ، ۲۰ خروجی دیجیتال ، ۸ ورودی آنالوگ و ۸ خروجی آنالوگ توسعه داد.

جزوه آموزش لوگو زیمنس کاتالوگ زیمنس ۸

کاتالوگ لوگو زیمنس کتابچه راهنمای لوگو زیمنس

ماژول های لوگو زیمنس

شرکت توسعه سیماتک ایرانیان ، تامین کننده تجهیزات اتوماسیون صنعتی 

۰۲۱-۸۸۵۴۵۶۴۰-۳   ،    ۰۹۳۹۴۸۸۷۱۳۰   ،   sales@siamtec.ir

Logo soft comfort به معنی پیکر بندی بسیار سریع و آسان است.
نسل جدید ماژول های لوگو زیمنس siemens این برنامه این امکان را به کاربر می دهد که با انتخاب توابع از طریق کشیدن و رها کردن و اتصال آن ها به یکدیگر برنامه خود را بنویسید.
از مزایای این برنامه می توان به ارتباط خودکار پیکربندی و نمایش در حالت شبکه ، قابلیت نمایش تا ۱۶ گره در حالت شبکه باشد و در حالت شبکه شما می توانید به سادگی از طریق کشیدن و رها کردن یک سیگنال را از یک برنامه به برنامه دیگر متصل کنید.
ثابت شده است که شبیه سازی و تست برنامه به صورت آفلاین در کامپیوتر بسیار مفید بوده است چون این روش باعث صرفه جویی در وقت هنگام عیب یابی در کل برنامه می شود.
با استفاده از بلوک دیاگرام هایی که در کتابخانه برنامه ذخیره شده اند زمان پیکربندی برنامه بسیار کوتاه شده است.
برنامه لوگو سافت مدارک حرفه ای با تمام اطلاعات مورد نیاز هر پروژه شامل ، برنامه ، توضیحات و تنظیمات برنامه را فراهم کرده است
برنامه لوگو سافت یکسری مفاهیم شامل جزئیات بلوک ها و توضیحات پارامترها را ارائه می دهد.
لوگو یک مفهوم حفاظتی کامل برای برنامه شما و دسترسی به کنترل کننده را ارائه می دهد.
همچنین شما می توانید از آخرین نسخه برنامه برای پرداژش بیشتر و توسعه تمام برنامه هایی که توسط نسخه های قبلی ساخته شده اند استفاده کنید.
صفحه نمایش لوگو ۸ ، ۶ کارکتر برای هر ۱۶ خط را نمایش می دهد. در صفحه نمایش جانبی (TDE) 6 کارکتر برای هر ۲۰ خط نمایش داده می شود.