پی ال سی S7-400 همیشه مترادف با وظایف چالش برانگیز اتوماسیون در صنعت بوده است. ایمنی و در دسترس بودن با بالاترین عملکرد و انعطاف پذیری در عین حال یک تناقض نیست، بلکه کاربرد کلاسیک SIMATIC S7-400H از زیمنس است.
پی ال سی S7-400 با مقیاس پذیری بالایی که دارد، یک راه حل مناسب برای تقریباً هر کار ارائه می دهد، چه در یک برنامه پیچیده SIMATIC PCS 7، چه در یک برنامه کلاسیک STEP 7 یا TIA Portal. هر جا که فرآیندها باید با در نظر گرفتن کارایی، در دسترس بودن بالا و الزامات ایمن برای خرابی طراحی شوند، اپراتورهای نیروگاه سال‌ها به SIMATIC S7-400H/FH اعتماد کرده‌اند.

دانلود کاتالوگ های مشخصات فنی و کد های PLC S7400

به منظور محافظت بهتر از کنترلر در برابر تأثیرات خارجی، یک لایه روکش منسجم اضافی بر روی برد مدار چاپی در اتوماسیون استاندارد شده است. برای این منظور، کارخانه تولید در کارلسروهه (آلمان)، زادگاه SIMATIC S7-400، گسترش یافته است تا شامل یک بخش پوشش UV مدرن و سازگار با محیط زیست باشد. با در دسترس بودن برنامه ریزی شده تا سال ۲۰۳۵ و بعد از آن، سیستم اتوماسیون پی ال سی S7-400 به ویژه برای پروژه های بلند مدت در بخش های شیمیایی، انرژی یا زیرساخت مناسب است.

پی ال سی S7-400 عکس

زیمنس با کنترلر SIMATIC S7-410، PROFINET را به صنعت فرآیند می آورد. با دو پورت اترنت، معماری انعطاف پذیر S1، S2 و حتی R1 PROFINET به راحتی قابل پیاده سازی است. علاوه بر این، رابط PROFIBUS بهترین اتصال ممکن را برای هر پایه نصب شده تضمین می کند. محدوده عملیاتی برای دمای محیط تا ۷۰ درجه سانتیگراد افزایش یافته است. SIMATIC S7-410 به دلیل گستره وسیعی از عملکردها، برای راه حل های اتوماسیون استاندارد بدون سرنشین، در دسترس بودن بالا یا خطای ایمن نیز مناسب است.

دانلود کاتالوگ پی ال سی S7-400 CPU

آشنای بیشتر با پی ال سی S7-400

پی ال سی S7-410 به لطف مفهوم مقیاس‌پذیری منحصربه‌فرد خود، می‌تواند به طور مقرون‌به‌صرفه با وظایف اتوماسیون مربوطه سازگار شود. سیستم های ورودی/خروجی مورد استفاده عبارتند از SIMATIC ET 200M و ET 200SP و همچنین SIMATIC ET 200SP HA با عملکردهای برجسته R1 و به خصوص در محیط های خطرناک SIMATIC ET 200iSP.

SIMATIC S7-410 به ویژه در سیستم کنترل فرآیند SIMATIC PCS 7 در خانه است، جایی که نوآوری و در دسترس بودن طولانی مدت مکمل یکدیگر هستند. یکی دیگر از مزایای منحصر به فرد SIMATIC S7-410: این نه تنها یک کنترل کننده استاندارد در محیط SIMATIC است، بلکه همان سخت افزار پایه ای برای سیستم کنترل فرآیند neo مبتنی بر وب SIMATIC PCS نیز می باشد. این پشتیبانی بهینه را برای تغییر سیستم بدون نیاز به تعویض کنترلر فراهم می کند. در صورت لزوم، SIMATIC S7-410 همچنین می تواند در برنامه های کاربردی پی ال سی S7-400 فرآیند گرا استفاده شود تا مبنایی برای معماری شبکه مدرن R1 PROFINET باشد.

دانلود کاتالوگ پی ال سی S7400

از نظر امنیت، یک سیستم اتوماسیون مبتنی بر SIMATIC S7-410 نیز پیشتاز است، به عنوان مثال، گواهینامه امنیتی CNCERT به طرز چشمگیری نشان می دهد. SIMATIC S7-410 با در دسترس بودن برنامه ریزی شده تا سال ۲۰۴۰ و بعد از آن، سرمایه گذاری در آینده است.