کاتالوگ سافت استارتر زیمنس توسعه سیماتک ایرانیان لیستی از کاتالوگ های سافت استارتر زیمنس را تهیه کرده است که در این مطلب برای شما قرار خواهد گرفت .

در ادامه اشنای با کاتالوگ های زیمنس بهتر است کمی با این محصول آشنا شوید سافت استارتر موتور وسیله ای است که برای کاهش موقت بار و گشتاور در سیستم انتقال قدرت و افزایش جریان الکتریکی الکتروموتورهای AC در هنگام راه اندازی استفاده می شود. این باعث کاهش تنش مکانیکی روی موتور و شفت و همچنین فشارهای الکترودینامیکی روی کابل‌های برق متصل شده و شبکه توزیع برق می‌شود و طول عمر سیستم را افزایش می‌دهد. پس سافت استارتر یا سافت استارتر موتور یک وسیله کنترلی برای موتورهای الکتریکی است که امکان راه اندازی و توقف را به صورت روان و کنترل شده فراهم می کند.سافت استارترهای الکتریکی با کاهش گشتاور به طور موقت ولتاژ یا جریان ورودی را کاهش می دهند. برخی از سافت استارترها ممکن است از دستگاه های حالت جامد برای کمک به کنترل جریان جریان استفاده کنند. آنها می توانند یک تا سه فاز را کنترل کنند، با کنترل سه فاز معمولاً نتایج بهتری ایجاد می کند.اکثر سافت استارترها از یک سری تریستور یا یکسو کننده های کنترل شده سیلیکونی (SCR) برای کاهش ولتاژ استفاده می کنند. در حالت OFF معمولی، SCR ها جریان را محدود می کنند، اما در حالت عادی ON، SCR ها جریان را مجاز می کنند. SCR ها در حین افزایش سطح شیب دار درگیر می شوند و کنتاکتورهای بای پس پس از دستیابی به حداکثر سرعت به داخل کشیده می شوند. این به کاهش قابل توجه گرمایش موتور کمک می کند.
کاربرد های زیر را پوشش می دهند:
استفاده در انواع پمپ ها , فن ها, کمپرسور ها, میکسر ها, سنگ شکن و آسیاب , نوارنقاله ها, همزن ها

دانلود کاتالوگ سافت استارتر زیمنس

۳RW 44کاتالوگ راهنمای نصب سافت استارتر .pdf ۳RW کاتالوگ سافت استارتر زیمنس.pdf کاتالوگ سافت استارتر ۳RW55-52-50-44-40-30.pdf کاتالوگ راهنمای نصب سافت استارتر ۳RW55.pdf کاتالوگ سافت استارتر راهنمای نصب ۳RW30&40.pdf کاتالوگ سافت استارتر راهنمای نصب ۳RW50.pdf کاتالوگ سافت استارتر راهنمای نصب۳RW44.pdf کاتالوگ سافت استارتر راهنمای نصب۳RW52.pdf