کاتالوگ لوگو زیمنس ۸

کاتالوگ لوگو زیمنس : بررسی امکانات

کاتالوگ لوگو زیمنس :  با هوشمندی بالای خود بار دیگر توانست محصولی منطبق بر نیاز های روز مشتری خود تولید نماید لوگو ۸ خوش دست، زیبا و کوچک با صفحه نمایش جدید، امکان اتصال به شبکه اترنت را نیز داراست. همچنین اپلیکیشن وب سرور لوگو زیمنس همه چیز را بسیار ساده کرده است. یکی دیگر از ویژگی های این نسل جدید امکان ارتباط با شبکه موبایل و همچنین ماژولی جهت پیاده سازی پروژه های هوشمند سازی می باشد، که در میان مینی PLC ها یک نوآوری محسوب می گردد.

لوگو به علت کوچکی، نصب راحت، سیم کشی کم و برنامه نویسی ساده مدت ها به عنوان ماژول هوشمند منطقی برای اجرای پروژه های اتوماسیون کوچک شناخته شده است.

 

کاتالوگ لوگو زیمنس ۸برای دانلود بر روی لینک زیر کلیک کنید .

دانلود کاتالوگ لوگو زیمنس

Simply ingenious. Simply more.

  • LOGO! 8 – the new LOGO! generation
  • LOGO! Soft Comfort V8 – new software with new features
  • Display with a new look and feel
  • The new generation of logic modules
  • Remote communications via cellular phone network
  • Ethernet for all – the new standard with LOGO! 8
  • Integrated web server – it couldn’t be easier
  • کاتالوگ لوگو زیمنس 8

جزوه آموزش لوگو زیمنس کاتالوگ لوگو زیمنس ۸

کاتالوگ لوگو زیمنس کتابچه راهنمای لوگو زیمنس

امکانات جدید در نرم افزار LOGO! Soft Comfort
سال هاست که لوگو سافت کامفورت، ساده ترین و سریع ترین نرم افزار جهت ایجاد برنامه، شبیه سازی پروژه، و سند سازی به شمار می رود. بلوک های توابع استاندارد بوده و برنامه نویسی را ساده تر می کنند. طراحی کاربر دوستانه نرم افزار هنوز هم در بازار بی رقیب بوده و یکی از اصلی ترین علل استفاده از لوگو در میلیون ها مشتری می باشد که در نسخه جدید بهتر نیز شده است. امکانات و توابع اتصال به شبکه، آرایش خودکار ارتباط با نمایش در تصویر شبکه، توانایی باز کردن سه برنامه در یک زمان و استفاده از قابلیت کشیدن و رها کردن (Drag & Drop) برای انتقال راحت سیگنال از یک برنامه به دیگری، تنها چند مورد از امکانات متعدد و جدید LOGO! Soft Comfort 8 می باشد.

شرکت توسعه سیماتک ایرانیان ، تامین کننده تجهیزات اتوماسیون صنعتی 

۰۲۱-۸۸۵۴۵۶۴۰-۳   ،    ۰۹۳۹۴۸۸۷۱۳۰   ،   sales@siamtec.ir

برخی از کاربرد ها لوگو
ایده آل برای اجرا و پیاده سازی پروژه های اتوماسیون ساده در صنعت، ساختمان ها و کاربرد های خاص در زمینه های دیگر.
در زیرساخت، لوگو را می توان در سیستم تهویه سرمایش و گرمایش، کنترل نور و آبیاری، در تجهیزات نظارتی مانند سیستم های هشدار دهی و کنترل مقادیر بحرانی و مهم به کار برد. در صنعت، لوگو در تجهیزات حمل و نقل، از نوارهای نقاله گرفته تا تغذیه های خودکار، در راه حل و زمینه های خاصی مانند پانل های خورشیدی، تابلو های علایم ترافیکی، در کنترل ماشین ها، پمپ ها، نصب فیلتر ها و بسیاری موارد دیگر مورد استفاده قرار میگیرد.