۱- کامپیوترصنعتی ادونتک قابل نصب در رک (Rack mount)

کامپیوترصنعتی ادونتک ، کامپیوترها با ویژگی های خاص مانند طول عمر بالا، مقیاس پذیری، قابل اعتماد بودن و مدیریت هوشمند سیستم طراحی شده اند.
مشتریان ما با اسـتفاده از طیف وسـیعی از محصولات شامل مادربردهای ATX/MATX/ITX و مادربردهای اسـلاتی (Half Size, Full Size) و بردهای پسیو (Backplane)، کارت های گرافیــکی و کیـس های صنعتی می توانند انتخابی مناسب و دقیق مطابق با خواسته های خود داشته باشند.
ما می توانیم چندین پیشنهاد مانند مادربردهای متنوع صنعتی را همراه با کارت های گرافیکی و طیف وسیعی از کیس های Rack mount و Wall mount در سایزهای ۱U تا ۷U ارائه دهیم.

۲- کامپیوترصنعتی ادونتک بدون فن صنعتی (Industrial Box PC)

تنوع در طراحی، کوچک بودن، مصرف پایین، وزن بسیار کم، کامپیوترصنعتی بدون فن بودن این کامپیوترها باعث استفاده روز افزون این سیستم ها در پروژه های مختلف اتوماسیون می باشد.
که ذیلا به نمونه ای از محاسن آن ها اشاره شده است:
– محکم و با قابلیت بالا برای کارکرد در محیط های سخت صنعتی و محیط های Outdoor
– تحمل بالای لرزش های شدید (به طور مثال در ماشین)
– قابلیت کارکرد در محیط هایی با درجه حرارت های پایین و بسیار بالا

۳- کامپیوترصنعتی ادونتک پنلی (Panel PC)

این نوع از کامپیوتر صنعتی ادونتک  مخصوص استفاده در صنعت و محیط های خشن و برای آوردن طیف وسیعی از درخواست ها طراحی شده است.
ما به عنوان یکی از پیشتازان سرویس های e- Platform طیف وسیعی از کامپیوترهای پنلی را با طرح بدون فن یا فن های فوق باریک ارائه می دهیم.
نمایشگرهایی با قابلیت روشنایی بالا و صفحه نمایش با امکان لمسی بودن، این پلتفورم را تبدیل به راه حل هایی مناسب برای سیستم های مانیتورینگ، کنترل پردازش، پایانه های اطلاع رسانی و پایانه های حمل و نقل کرده است.
سایز LCD های این سیستم ها از ۵.۷ اینچ به بالا ساخته شده اند که از نوع های متفاوت و خدمات Touch و امکان دید در نور خورشید (Sunlight Readable) را می توانند داشته باشند.
با توجه به نوع دسته بندی این سیستم ها، استفاده از رنج وسیع CPU و بدون فن و توان مصرفی پایین، قابل نصب در خودرو با استفاده های مربوطه آن و اسلات های لازم (PCI/ISA/PCIe) را می توان نام برد.

۴-کامپیوتر مجتمع صنعتی (Workstation)

کامپیوترهای مجتمع، متشکل از کیس های همراه با آیتم هایی نظیر کیبورد، ماوس، مانیتور، برد پسیو مادربرد می باشند. در واقع زمانی که خریدار احتیاج به راه حلی جهت مجتمع بودن یک کامپیوتر صنعتی ادونتک  دارد، این گزینه بهترین راه حل می باشد.
از جمله امکانات سیستم استفاده از سایزهای متفاوت LCD، لمسی بودن صفحه مانیتور، تغییر برد پسیو و مادربرد بر اساس نیاز پروژه، دید مانیتور در زیر نور خورشید، شرایط دمایی متفاوت و … را می توان برشمرد. در خطوط تولید کارخانجات اکثر سخت افزارهای HMI با این پلتفورم ارائه می شود.

۵- کامپیوترصنعتی حرفه ای Compact PCI / Micro TCA / Advanced TCA

ما ارائه دهنده سری کامل کامپیوترهای CPCI با کارائی بالا در تمامی ابعاد از برد CPU های به روز تا ماژول های I/O چند منظوره می باشیم. محصولات Compact PCI مناسب برای صنایعی مانند مخابرات، نظامی، ارتباطات راه دور و اتوماسیون صنعتی و تحقیقاتی است.در این سیستم ها با توجه به استفاده از تکنولوژی های پیشرفته در ساخت محصولات Compact PCI، آن ها را با قیمت های مناسب و کارایی بالا به مشتریان خود ارائه می دهیم.امروزه استفاده از سیستم های Compact PCI در صنایع مخابراتی به عنوان یک کامپیوترصنعتی حرفه ای مطرح شده است. این کامپیوترها در دو نوع ۶U و ۳U با بردهای واسط I/O ارائه می شوند. این سیستم ها با بهره گیری از امکانات کامپیوترهای Compact PCI برقراری ارتباط با سخت افزارهای منطبق با این باس را با سرعت بسیار بالا فراهم می کنند.

۶- کامپیوترهای پرتابل صنعتی

پایانه جمع آوری اطلاعات، هندهلد (Handheld)، PDA صنعتی، و دیتا کالکتور (Data Collector) همگی نام های کامپیوترهایی قابل حمل و کوچک با صفحات لمسی هستند که با استانداردهایی بسیار خاص به ویژه در بخش بدنه از لحاظ مقاومت در برابر ضربه، سقوط، پاشش آب تولید می شوند و قابلیت افزودن امکاناتی نظیر اسکنر بارکد یک بعدی و دو بعدی، قرائتگر RFID، شبکه بی سیم، GPS , GSM , BT , I/O port و دوربین را دارا می باشند.

۷- کامپیوترهای استاندارد پزشکی

این شرکت کامپیوترهای پزشکی کاملی ارائه می دهد.  برای سیستم های مانیتورینگ پزشکی در کمترین زمان و با کمترین اشتباه میباشد. این سیستم ها در برابر سر و صدا و مواد شیمیایی بسیار مقاوم می باشند .و قابلیت کار در محیط های پزشکی مانند اتاق های جراحی کنار تخت بیمار، لابراتورهای شیمیایی و دستگاه های علائم حیاتی هستند.