۳RW30 سافت استارتر آنالوگ زیمنس

خرید ۳RW30  سافت استارتر آنالوگ زیمنس

یکی از انواع سافت استارتر هایی که برای راه اندازی الکتروموتورها کاربرد زیادی دارد ۳RW30 سافت استارتر آنالوگ زیمنس می باشد. این سافت استارتر بیشتر برای کاربردهای سبک و استاندارد کارایی دارد. برای راه اندازی کردن موتورهای سه فاز که به صورت هم زمان کار نمی کنند، این نمونه از استارترها گزینه مناسبی به شمار می روند. تمامی جریان های مستقیم که مزاحم هستند به دلیل موتور سه فاز این نمونه استارتر حذف می گردند. به وسیله این استارتر می توانید درون الکتروموتور از عوامل گشتاور و جریان های نامناسب جلوگیری نمایید.

هر یک از ظرفیت های قطع کردن اتصال کوتاه بر اساس تست های ترکیبی به بهترین نحو ممکن پوشش داده می شوند. هر یک از انواع سافت استارترها دارای ولتاژ سریع می باشند. به گونه ای که در صورت افت فشار نیز ادامه کار با آنها تضمین می گردد. درون ۳RW30  سافت استارتر آنالوگ زیمنس دو فاز کنترل وجود دارد و همچنین باید بدانید که این استارتر آنالوگ است. شما برای اینکه از این نمونه استارتر استفاده کنید باید به خوبی در مورد ویژگی ها و مشخصات استارتر اطلاعات بیشتری داشته باشید. در ادامه برخی از مشخصات این استارتر زیمنس را معرفی می کنیم.

3RW30 سافت استارتر آنالوگ زیمنس

۳RW30  سافت استارتر آنالوگ زیمنس
ویژگی ها و مشخصات ۳RW30  سافت استارتر آنالوگ زیمنس

اگر به خوبی ویژگی ها و مشخصات مربوط به سافت استارتر را بشناسید می توانید بر اساس ویژگی ها و مشخصاتی که دارد از آن استفاده کنید. برخی از ویژگی ها و مشخصاتی که ۳RW30  سافت استارتر آنالوگ زیمنس دارد عبارت است از :

این نمونه سافت استارتر دارای رنج توان یک و نیم کیلووات می باشد. البته که تا ۵۵ کیلو وایت یعنی تا ۱۰۶ آمپر هم می رود.
شما می توانید ۴ فریم سایز متنوع از این سافت استارتر را مشاهده کنید که هر یک از آنها دارای ویژگی های خاصی هستند. سایز بندی های متنوع این سافت استارتر هر یک توان خاصی دارند.
دو فاز کنترل درون این سافت استارتر وجود دارد که هر یک از فازها مسئولیت متفاوتی بر عهده دارند.
این استارتر دارای bypass به صورت استاندارد می باشد که می توانید عملکردهای انتقال را به بهترین نحو ممکن انجام دهد.
یکی از مهمترین ویژگی های این استارتر در این است که از جمله سری های آنالوگ می باشد و شما می توانید با ولوم آن را تنظیم کنید.
توان آن از ۱.۵ تا ۵۵ کیلووایت بسته به سایزی که دارد متفاوت می باشد.
۳RW30 سافت استارتر آنالوگ زیمنس کامپکت شده می باشد و قدرت ذخیره آن بسیار بالا می باشد.
جهت ارتباط گیری با سرعت بالا باید بدانید که این استارتر گزینه بسیار مناسبی می باشد که می توانید از آن استفاده کنید.

برای دانلود کاتالوگ ۳RW30 سافت استارتر آنالوگ زیمنس کلیک کنید

کاربرد و امکانات ۳RW30  سافت استارتر آنالوگ زیمنس

از این نمونه سافت استارتر کاربردهای متنوعی دریافت می شود. شما می توانید آن را روی انواع پمپ ها، کمپرسورها، سنگ شکن ها، نوارهای نقاله، دستگاه های تراش، و … نصب کنید. تنها نکته ای که شما زمان نصب این دستگاه روی انواع وسیله ها باید در نظر داشته باشید مدل آن می باشد. هر یک از اندازه ها و سایزهای متنوع این دستگاه برای کاربردهای متنوع کارایی دارد که شما باید به خوبی این مسئله مهم را در نظر بگیرید و سپس آن را خریداری کنید. به دلیل امکاناتی که این دستگاه دارد روی بسیاری از سیستم ها نصب می شود.

امکاناتی مانند ورودی و خروجی دیجیتال، کنتاکتور بای پس، شتاب قابل تنظیم و …. از جمله اصلی ترین و مهمترین امکانات آن به شمار می رود. شبکه های صنعتی دارای هر پورتی که باشند با استفاده از این استارتر محافظت خواهند شد. در مدل های متنوع دستگاه ها به صورت آپشن و یا استاندارد این استارتر کاربرد ویژه ای از خود نشان می دهد. در واقع باید بدانید به دلیل کاربردی که دارد روی بیشتر دستگاه ها نصب می شود.

قیمت ۳RW30 سافت استارتر آنالوگ زیمنس

با توجه به قابلیت هایی که این استارتر دارد باید بدانید که شرکت زیمنس برای فروش محصولات متنوع خود قیمت مناسبی را ارائه می دهد. شما می توانید انواع استارترهای زیمنس را با بهترین و مناسب ترین قیمت خریداری کنید. شما می توانید از نمایندگی انواع استارترهای زیمنس را با قیمت مناسب خریداری کنید. برای خرید این محصول باید قیمت آن را روزانه بررسی نمایید.