۳RW40 سافت استارتر زیمنس

آشنایی با ویژگی های ۳RW40 سافت استارتر زیمنس

اگر شما می خواهید برای راه اندازی انواع موتورها بهترین سافت استارتر با قیمت مناسب را خریداری کنید باید بدانید که ۳RW40 سافت استارتر زیمنس بهترین مدل می باشد. مدارهای محافظ برای راه اندازی موتورها پیشنهاد مناسبی می ‌باشند، چرا که آنها مقدار زیادی از جریان راه اندازی را مصرف می‌ کنند تا به دور مناسبی برسند. هر یک از انواع سافت استارتر های زیمنس قابلیت اطمینان زیادی دارند و برای راه اندازی موتورهای الکتریکی بدون هیچ نوع آسیب پیشنهاد داده می ‌شوند .

برای دانلود کاتالوگ  ۳RW40 سافت استارتر زیمنس کلیک کنید

۳RW40 سافت استارتر زیمنس برای کنترل کردن دو فاز از بالانس های با ریتم بالا مورد استفاده قرار می ‌گیرد. شما برای خریداری انواع استارترهای زیمنس باید ویژگی هایشان را به خوبی بشناسید. سافت استارتر ها با بهره‌گیری کردن از تریستورها و غیره برای راه اندازی کردن ‌نرم موتورهای الکتریکی به کار می روند و خطر شوک ناگهانی روی موتور ها را از بین خواهند برد. سافت استارترهای زیمنس بهترین قطعات را دارند و طول عمر زیادی از خود نشان می‌ دهند. برخی از ویژگی های این سافت استارتر را در ادامه بیان می کنیم.

3RW40 سافت استارتر زیمنس

ویژگی ها و مشخصات ۳RW40 سافت استارتر زیمنس

برخی از ویژگی هایی که این نمونه سافت استارتر زیمنس دارد عبارت است از :
۱. محدود کردن جریان و تشخیص دادن افزایش جریان
یکی از مهمترین ویژگی های سافت استارتر مورد نظر محدودیت جریان و تشخیص دادن افزایش جریان می باشد. جریان استارت اولیه درون موتور به طور دائم با استفاده از این سافت استارتر محدود می‌ شود. به همین دلیل آسیبی به سیم پیچ موتور به هیچ عنوان وارد نمی گردد.
۲. توقف نرم استارتر
توقف نرم سافت استارتر زیمنس به عنوان یکی دیگر از مشخصات آن شناخته می ‌شود. در واقع شما روی انواع استارترهای زیمنس می‌توانید ولومی را مشاهده کنید که به وسیله آن فرمان استارت را از روی استارتر بر می دارید. در زمان مشخص شده قادر خواهید بود ولتاژ را کاهش دهید و به دنبال آن گشتاور هم کاهش پیدا کند. همین مسئله موجب توقف آسان و بدون ایراد موتور می ‌شود. در گذشته جهت راه اندازی کردن و توقف موتورهای سه فاز از روش‌ های زیادی استفاده می‌ کردند که امکان داشت روی پمپ ها اختلال ایجاد شود.
۳. محافظت از موتور
عملکرد محافظ موتور به عنوان یکی دیگر از ویژگی ها و مشخصات ۳RW40 سافت استارتر زیمنس شناخته می شود. برای محافظت کردن از موتور در برابر بار اضافه تمامی حرارت هایی که روی سیم پیچ موتور به وجود می‌ آید اندازه گیری خواهد شد. مقایسه کردن حرارت سیم پیچ بیانگر این مسئله است که موتور در محدوده عادی کارکرد قرار گرفته است.
۴. محافظت کردن از تریستور
حفاظت از تریستور یا همان قطعه قطعه حرارتی درون دستگاه یکی دیگر از ویژگی ها و مشخصات مربوط به استارتر می باشد. برای اینکه از اضافه بار و همچنین بالا رفتن جریان سافت استارتر جلوگیری شود تریستورها را روی آنها نصب می‌ کنند. با استفاده کردن از ترانسفورماتور های متنوع اندازه گیری جریان دستگاه در سه فاز قرار خواهد گرفت. در صورت بالا رفتن دما از مقدار تعیین شده باید بدانید که دستگاه به صورت خودکار خاموش خواهد شد.

۳RW40 سافت استارتر زیمنس
۵. اندازه کوچک و مناسب
یکی دیگر از ویژگی ‌های مربوط به ۳RW40 سافت استارتر زیمنس اندازه کوچک آن می باشد. اندازه مناسب و کوچک آن موجب شده که به راحتی بتوانید آن را روی انواع موتور ها نصب کنید و کارکردهای مناسبی از آن دریافت نمایید.
۶. قابلیت محدود سازی جریان
قابلیت محدود سازی جریان درون دستگاه با استفاده از این استارتر یکی دیگر از مشخصات آن شناخته می ‌شود. دارای توان پایین برای راه اندازی است که همین ویژگی کمک می‌ کند دستگاه طول عمر زیادی از خود نشان دهد. شما می توانید این نمونه سافت استارتر را از ۴۰ تا صد درصد ولتاژ تنظیم کنید و بر اساس نوع موتور آن را تغییر دهید.
۷. دارای اتصالات یکپارچه و دارای مدار مجتمع
یکی از دیگر مشخصات مربوط به این استارتر زیمنس اتصالات یکپارچه اش می باشد. تمامی اتصالاتی که روی این استارتر نصب شده یکپارچه است و دارای مدار مجتمع می باشد. هر یک از اتصالات نصب شده روی استارتر به بهترین نحو ممکن وظایفی که دارند را انجام می ‌دهند تا موتور دستگاه کارکرد مناسبی داشته باشد.