۳RW44 سافت استارتر دیجیتال زیمنس

مشخصات ۳RW44 سافت استارتر دیجیتال زیمنس

یکی از انواع سافت استارتر هایی که برای راه اندازی الکتروموتور های سنگین کاربرد زیادی دارد ۳RW44 سافت استارتر دیجیتال زیمنس می باشد. این نمونه استارتر را برای الکتروموتورهایی که تا ۷۱۰ توان دارند مورد استفاده قرار می دهند. سه فاز کنترل بودن این نمونه از استارتر یکی از مهمترین ویژگی های این استارتر می باشد. صفحه نمایش روی این استارتر کمک می کند که تنظیمات درونی استارتر به خوبی مشاهده شود. توجه داشته باشید که زمان نصب این استارتر باید به خوبی ویژگی های آن را بشناسید. در این صورت می توانید بهترین نمونه آن را برای راه اندازی خریداری کنید.
هر یک از انواع استاتر های زیمنس در سایزهای متنوع تولید و طراحی می شوند. باید بدانید که ۳RW44 سافت استارتر دیجیتال زیمنس هم در ۵ فریم سایز تولید و طراحی می شود. یکی از فریم های آن توان ۱۵ کیلو وات دارد که تا ۴۵ می رسد. سایز دیگر از ۵۵ تا ۹۰ کیلو وات است. سایز آخر آن از ۶۳۰ تا ۷۱۰ کیلو وات قدرت دارد. بنابراین شما باید بدانید بر اساس نوع دستگاه و الکتروموتور می توانید یکی از انواع این استارتر که در اندازه مشخص شده و ویژگی های مناسب می باشد را خریداری کنید و روی الکتروموتور نصب نمایید.

3RW44 سافت استارتر دیجیتال زیمنس

آشنایی با مشخصات ۳RW44 سافت استارتر دیجیتال زیمنس

شما برای خرید این نمونه استارتر باید به خوبی در مورد ویژگی ها و مشخصات کلی آن اطلاعات بیشتری داشته باشید. برخی از ویژگی های این استارتر عبارت است از :
۱. نمایشگر بسیار پیشرفته و قابل برنامه ریزی روی این استارتر وجود دارد و بر همین اساس شما انواع فریم های متنوع استارتر را که مورد استفاده قرار دهید می ‌توانید از نمایشگر پیشرفته و قابل برنامه ریزی آن استفاده کنید.
۲. این نمونه استارتر دارای مد کنترلی گشتاور است .در واقع باید بدانید که این ویژگی برای کاربری های سنگین گزینه مناسبی به شمار می رود.
۳. امکان برقراری ارتباط با انواع شبکه های صنعتی از دیگر مشخصات و ویژگی‌های این استارتر به شمار می ‌رود .
۴. امکان نصب ‌و همچنین سیم بندی به صورت درونی یکی از دیگر مشخصات مربوط به استارتر زیمنس است.
۵. این نمونه استارتر زیمنس به کنترل دمای ترمیستور موتور مجهز است. همین ویژگی موجب می گردد که استارتر طول عمر زیادی داشته باشد.
۶. پنل قابل نصب روی انواع تابلوها به صورت آپشن یکی دیگر از ویژگی ها و مشخصات این استارتر شناخته می شود.
۷. امکان برنامه‌ریزی کردن از طریق نرم ‌افزار ویژه‌ ای که دارد کار کردن با این استارتر را بسیار آسان تر کرده است.
۸. کلاس راه اندازی این استارتر حدود ۳۰ می باشد.
۹. ترمز دیسی و همچنین ترکیبی درون این استارت وجود دارد که این ویژگی کارکرد استارتر را را بهبود بخشیده است.
۱۰. یکی از دیگر ویژگی های این استارتر این است که قابلیت ثبت event log دارد و همین ویژگی ذخیره انرژی آن را به همراه دارد.
۱۱. این دستگاه دارای قابلیت pump stop یا torque control است.
۱۲. قابلیت راه اندازی الکتروموتور بصورت inside-delta در استارتر زیمنس موجب شده کارکرد استارتر سریع باشد.
۱۳. قابلیت پروگرم کردن با نرم افزار SIRIUS Soft Starter ES V14 یکی از دیگر قابلیت های این استارتر می باشد.
۱۴. این استارتر قابلیت تنظیم رنج جریانی current limit دارد.
۱۵. یکی از دیگر ویژگی های استارتر زیمنس این است که دارای قابلیت Remot rest می باشد.
۱۶. قابلیت اتصال پیدا کردن thermistor الکتروموتور به سافت استارتر دیجیتال زیمنس از دیگر ویژگی های بسیار مهم آن می باشد.

برای دانلود کاتالوگ ۳RW44 سافت استارتر دیجیتال زیمنس کلیک کنید

قیمت ۳RW44 سافت استارتر دیجیتال زیمنس

هزینه ای که شما برای خریداری ۳RW44 سافت استارتر دیجیتال زیمنس پرداخت می کنید به نسبت بسیاری از دیگر سافت استارترها که دارای فریم های کمتری هستند بالاتر می باشد. البته که باید بدانید قیمت این استارتر بستگی به فریمش دارد. آن دسته از فریم هایی که توان و قدرت کیلووات زیادی دارند هزینه خریداری شان هم بالاتر می باشد. آن دسته از فریم هایی که توانشان کمتر است قیمت خریداری شان هم پایین تر می باشد. دقت داشته باشید که زمان خرید این استارتر باید کیفیت و گارانتی آن را به خوبی بررسی کنید. با کیفیت و معتبر بودن استارتر را در نظر بگیرید. برخی از نمونه های تقلبی که در بازار وجود دارند و با قیمت کم به فروش می رسند گزینه مناسبی برای خریداری نمی باشند.