۳RW50 سافت استارتر ۲ فاز زیمنس

خرید ۳RW50 سافت استارتر ۲ فاز زیمنس

در بین انواع استارترهای زیمنس یکی از آنها که برای عملکردهای پایه گزینه مناسبی به شمار می رود ۳RW50 سافت استارتر ۲ فاز زیمنس می باشد. برای کاربردهای استاندارد این نمونه استارتر بهترین استارتر به شمار می رود که نصب می شود. دو فاز کنترل روی موتورهای الکتریکی ایجاد می کند و سطح ولتاژ آنها را به خوبی پوشش می دهد. یکی از مهمترین قابلیت های این استارتر ماژول های اختیاری اش می باشد. این نمونه ماژول های اختیاری قابلیت نصب روی تابلو دارند. رابط های ارتباطی زیادی درون این سافت استارترزیمنس وجود دارد.
تکنولوژی سوئیچینگ ترکیبی روی ۳RW50 سافت استارتر ۲ فاز زیمنس به کار رفته است. بر همین اساس باید بدانید که این نمونه استارتر از جمله استارترهای مدرن به شمار می رود. کلیدزنی آن کارایی بالایی را به خود اختصاص داده است. مصرف انرژی پایین در این نمونه سافت استارتر یکی از دیگر ویژگی های آن می باشد. در واقع شما باید بدانید که مصرف انرژی پایین در بلند مدت موجب می گردد ساختار استارتر دچار آسیب نشود. شما زمانی که این نمونه استارتر را می خواهید روی انواع موتورها نصب کنید باید به خوبی در مورد ویژگی ها و مشخصات آن اطلاعات بیشتری داشته باشید. موارد استفاده و ویژگی های این استارتر زیمنس را در ادامه معرفی می کنیم.

3RW50 سافت استارتر 2 فاز زیمنس

موارد استفاده از ۳RW50 سافت استارتر ۲ فاز زیمنس

موارد استفاده از این نمونه استارتر متفاوت است که شما اگر به خوبی کاربرد آن را بشناسید، روی بخش های متنوع آن را نصب کنید. برخی از کاربردهای این استارتر عبارت است از :
۱. برای راه اندازی کردن پمپ های آب که به صورت نرم هستند از این نمونه استارترها استفاده می‌ شوند. همچنین برای جلوگیری کردن از وارد شدن شوک به درون موتور دستگاه و لوله های متصل این نمونه استارتر کاربرد مناسبی از خود نشان می دهد. در صورتی که شوک ناگهانی به لوله ‌های متصل و همچنین موتور وارد شود خرابی اتصالات را به همراه می آورد.
۲. برای جلوگیری کردن از پمپاژ سریع آب و همچنین جلوگیری از به وجود گل و لای در دستگاه این نمونه استارتر گزینه مناسبی به شمار می رود.
۳. برای استفاده در راه اندازی انواع موتورهای نقاله و همچنین جهش ناگهانی وسیله ها که در حال انتقال هستند استارتر زیمنس کاربرد مناسبی از خود نشان می ‌دهد.
۴. جهت راه اندازی فن بر اساس سیستم نرم و اصولی استارتر زیمنس کاربرد بی ‌نظیری دارد.
۵. شما برای راه اندازی کردن فن که گشتاور پایین دارد و سرعت راه اندازی بالایی نیاز خواهد داشت این نمونه استارت را می توانید مورد استفاده قرار دهید.
۵. یکی دیگر از انواع ویژگی ها و کاربردهای استارتر زیمنس این است که در بسیاری از سانتریفیوژها و دمنده ها مورد استفاده قرار خواهد گرفت.
۶. سافت استارتر زیمنس قابلیت استفاده روی انواع کمپرسورها، همزن ها، میکسرها و غیره را دارد. به صورت مداوم روی تمامی دستگاه ها کار می کند و طول عمر بالایی از خود نشان می ‌دهد.

برای دانلود کاتالوگ ۳RW50 سافت استارتر ۲ فاز زیمنس کلیک کنید

ویژگی های ۳RW50 سافت استارتر ۲ فاز زیمنس

شما برای خرید ۳RW50 سافت استارتر ۲ فاز زیمنس باید به خوبی ویژگی ها و مشخصات آن را بشناسید. برخی از ویژگی ها و مشخصاتی که این سافت استارتر دارد و باید آنها را بشناسید عبارت است از :
۱. یکی از مهمترین ویژگی هایی که این نمونه استارتر دارد عملکرد پایه اش می باشد. به دلیل عملکرد پایه استارتر شما می توانید آن را روی انواع دستگاه ها و الکتروموتورها نصب نمایید.
۲. کاربردهای استاندارد این نمونه استارتر به عنوان یکی از دیگر ویژگی ها و مشخصات آن شناخته می ‌شود.
۳. استارتر زیمنس دارای کنترل دو فاز می باشد و موتورهای الکتریکی را در رنگ های متنوع پوشش می‌ دهد.
۴. هر یک از رابط های ارتباطی روی این استارتر قابلیت متفاوتی دارد و برای کاربردهای متنوع مورد استفاده قرار خواهند گرفت.
۵. تکنولوژی پیشرفته‌ ای جهت تولید استارتر به کار گرفته شده است. به همین دلیل تمامی ویژگی ها و قابلیت های استارتر مناسب و استاندارد را روی آن مشاهده خواهید کرد.
۶. کلیدزنی استارتر زیمنس با کارایی بالا انجام می ‌شود و مصرف انرژی پایینی را به خود اختصاص می ‌دهد.
۷. تمامی متریال ها و قطعاتی که روی این نمونه استارتر نصب شده است کیفیت مناسبی دارند. هر یک از متریال ها طول عمر استارتر را افزایش خواهند داد. به همین دلیل شما مدت زمان زیادی از آن می توانید استفاده کنید.