HMI Panels

پنل های HMI SIMATIC –
کاربرد پنل های اچ ام آی در اتوماسیون صنعتی
طیف کاملی از دستگاه‌های کنترل و نظارت برای پیاده‌سازی راه‌حل‌های کارآمد HMI در اتوماسیون صنعتی موجود است. یکی از ویژگی های منحصر به فرد و بسیار کارآمد، پیکربندی یکپارچه از طریق SIMATIC WinCC در پورتال TIA است که با استفاده از آن کاربران می توانند صرفه جویی قابل توجهی در زمان مهندسی، هزینه ها و تلاش داشته باشند.
پنل‌های اپراتور SIMATIC HMI با درجه حفاظت IP65/NEMA 4 ، EMC بالا و مقاومت در برابر لرزش شدید، برای استفاده در محیط‌های صنعتی ناهموار مناسب هستند. به لطف طراحی جمع و جور با راحتی نصب ، پنل های اچ ام آی می توان در هر مکانی نصب کرد، حتی در جایی که فقط فضای محدود در دسترس باشد. برای پیکربندی های توزیع شده، دستگاه هایی با حفاظت همه جانبه IP65/NEMA 4 نیز موجود است.
دارای محفظه ضد ضربه با درجه حفاظت IP65 پنل های موبایل را بسیار مناسب می کند. برای کاربردهای صنعتی وزن کم و طراحی ارگونومیک آنها به این معنی است که آنها کاربر پسند و آسان برای کار هستند.
نرم افزار پیکربندی WinCC (TIA Portal)
SIMATIC WinCC (TIA Portal) ابزاری برای پیکربندی یکنواخت تمام پنل های SIMATIC HMI و همچنین سیستم های مبتنی بر رایانه شخصی است. انواع درجه بندی شده برای هر کار در دسترس هستند.
این نرم افزار اجازه پیکربندی ساده و کارآمد را می دهد. تجربه برنامه نویسی مورد نیاز نیست. پس از ایجاد، پیکربندی ها می توانند مجدداً در خانواده استفاده شوند. پنل های کلیدی فقط باید پیکربندی شوند، نه برنامه ریزی.
اتوماسیون کاملا یکپارچه
زیمنس سیستم مدولار کاملی از اجزای همسان برای راه حل های اتوماسیون را از یک منبع ارائه می دهد و – با اتوماسیون کاملاً یکپارچه – یکی از موفق ترین مفاهیم اتوماسیون در سطح جهانی است. SIMATIC WinCC (TIA Portal. به لطف یکنواختی سه گانه در پیکربندی/برنامه نویسی، مدیریت داده و ارتباطات، هزینه های مهندسی راه حل های اتوماسیون به میزان قابل توجهی کاهش می یابد.
برای طیف گسترده ای از سیستم های اتوماسیون
با وجود اینکه پنل ها به طور مداوم در دنیای SIMATIC گنجانده شده اند، با این وجود برای اتصال به PLC های تولید کنندگان مختلف باز هستند. تحویل استاندارد شامل طیف گسترده ای از درایورهای کاربر پسند است.
کنترل و نظارت اپراتور نوآورانه
پنل های SIMATIC HMI کنترل و نظارت اپراتور نوآورانه را همراه با استحکام، پایداری و سادگی تسهیل می کنند.
در پنل های Comfort به ویژه، رابط های سخت افزاری و نرم افزاری استاندارد، به عنوان مثال. کارت چند رسانه ای / کارت SD، USB،
اسکریپت های اترنت، PROFINET، PROFIBUS DP و Visual Basic، انعطاف پذیری و باز بودن بیشتر و همچنین دسترسی به
دنیای اداری
برنامه در سراسر جهان
پنل های HMI SIMATIC به طور ایده آل برای استفاده جهانی مجهز شده اند. تغییر زبان آنلاین امکان انتخاب حداکثر ۳۲ زبان را در حین کار به سادگی با فشار دادن یک دکمه فراهم می کند. طیف گسترده ای از زبان های موجود همچنین شامل، به عنوان مثال، زبان های آرموگرافی آسیایی (چینی، تایوانی، کره ای، ژاپنی) و روسی است. رابط پیکربندی WinCC (TIA Portal) شامل راهنمای آنلاین و مستندات کامل نیز چند زبانه است. حداکثر ۳۲ زبان را می توان در یک پروژه استفاده کرد. و همه اینها با خدمات و پشتیبانی جهانی زیمنس تکمیل می شود.