HMI SIEMENS پانل های کامفورت دستگاه های اپراتور پیشرفته برای برنامه های کاربردی پیشرفته

HMI SIEMENS پانل های کامفورت برای اجرای برنامه های تجسم با کارایی بالا در سطح ماشین طراحی شده اند. عملکرد بالا، و رابط‌های یکپارچه متعدد بیشترین راحتی را در برنامه‌های پیشرفته ارائه می‌کند. پنل‌های کامفورت HMI SIMATIC استاندارد پایه فناوری انواع مختلفی مانند دستگاه‌های محافظت‌شده IP65، پانل‌هایی با جلوی فولاد ضد زنگ، یا برای کاربردهای فضای باز و همچنین نسخه های پوشش داده شده است.
نسل بعدی پنل های کامفورت
پانل های کامفورت یکپارچه SIMATIC HMI با نمایشگرهای چند لمسی خازنی (در اندازه های ۷ تا ۲۱.۵ اینچ) تمام آزادی ها و امکاناتی را که برای اجرای مفاهیم عملیاتی نوآورانه خود نیاز دارید، به شما ارائه می دهند. پانل ها به ویژه قدرتمند هستند، به لطف شبیه سازی مبتنی بر برداری، امکان نصب برنامه ها را می دهند و مقیاس بندی را ساده می کنند.

HMI SIEMENS

بررسی اجمالی سیستم
پانل های کامفورت HMI SIEMENS – درخشان، هوشمند و کاربردی
پانل های کامفورت HMI SIMATIC زیمنس برای اجرای برنامه های با کارایی بالا در سطح ماشین طراحی شده اند. عملکرد بالا، عملکرد و رابط های یکپارچه متعدد بیشترین راحتی را در برنامه های کاربردی پیشرفته ارائه می دهد.

پانل های کامفورت HMI SIEMENS اولین انتخاب برای حل برنامه های پیچیده HMI هستند.

آنها دارای فناوری پیشرفته، عملکرد فوق العاده و همچنین عملکرد یکپارچه هستند و در جلوهای آلومینیومی با کیفیت بالا از اندازه ۷ اینچ یا بزرگتر عرضه می شوند.

پانل های کامفورت HMI SIMATIC زیمنس از طریق WinCC به طور یکپارچه در پورتال TIA ادغام می شوند. این چارچوب مهندسی نوآورانه کلید ظرفیت عملکرد کامل اتوماسیون کاملاً یکپارچه را نشان می دهد

نمایشگرهای درخشان در فرمت عریض
-تا ۴۰ درصد مساحت تجسم بزرگتر از نمایشگرهای معمولی: صفحه‌های عملیاتی پیچیده را می‌توان به وضوح نمایش داد و به بخش‌هایی برای کنترل برنامه و نظارت بر برنامه‌ها تقسیم کرد.
-وضوح بالا، ۱۶ میلیون رنگ، و زاویه دید گسترده تا ۱۷۰ درجه، خوانایی بهینه و نمایش فرآیند دقیق را امکان پذیر می کند.
به حداقل رساندن تقاضای انرژی و حداکثر طول عمر نمایشگر: روشنایی نور پس زمینه LED را می توان تا ۱۰۰٪ کاهش داد تا با شرایط نوری برنامه سازگار شود.
-پنل های Comfort که اولین خانواده محصولات SIMATIC با صفحه عریض بودند، جایزه معروف طراحی محصول iF را در سال ۲۰۱۲ دریافت کردند.

گستره محصول
پنج خانواده پنل کامفورت
ما به عنوان بخشی از طیف محصولات HMI SIEMENS خود، محصولات متعددی را ارائه می دهیم که کاملاً با نیازهای خاص محل استفاده مربوطه مطابقت دارند. ما برای صنعت غذا و نوشیدنی، به عنوان مثال، دستگاه‌هایی با نمای فولادی ضد زنگ عرضه می‌کنیم، و برای صنایعی که با شرایط محیطی بسیار سخت مواجه هستند، دستگاه‌های کاملاً بسته با محافظت در برابر گرد و غبار و آب پاشیده را در یک محفظه آلومینیومی مقاوم با درجه حفاظت بالا IP65 ارائه می‌کنیم.

پانل های کامفورت HMI SIEMENS – دستگاه های استاندارد

همه دستگاه‌های خانواده SIMATIC HMI Comfort Panel بدون در نظر گرفتن اندازه انتخابی دستگاه، با یک محدوده عملکرد فوق‌العاده مشخص می‌شوند.

از میان ۶ پنل لمسی با اندازه صفحه نمایش ۷ تا ۲۲ اینچ، ۵ صفحه کلید با اندازه نمایشگر از ۴ تا ۱۵ اینچ و یک دستگاه کلید/لمسی ترکیبی با نمایشگر ۴ اینچی انتخاب کنید.

HMI SIEMENS Comfort Panels PRO – دستگاه های HMI کاملاً محافظت شده با IP65

زیمنس محدوده سیستم دستگاه های HMI کاملاً دارای IP65 را توسط HMI SIEMENS Comfort Panels PRO (Protected) برای تجسم و اتوماسیون بدون کابینت های کنترل گسترش داده است.

پنل‌های دارای قطر صفحه نمایش ۱۲، ۱۵، ۱۹ و ۲۲ اینچی، درست مانند دستگاه‌های PRO در سری‌های Simatic IFP و IPC، به IP65 نوع حفاظت بالا مجهز هستند.

به لطف عملکرد و عملکرد بالا و رابط های یکپارچه متعدد، آنها بیشترین راحتی ممکن را برای برنامه های کاربردی پیشرفته ارائه می دهند و به ویژه برای انجام وظایف تجسم قدرتمند در مناطق مرتبط با ماشین مناسب هستند.

با بهره مندی از گزینه های نصب انعطاف پذیر – مستقیماً بر روی دستگاه از طریق آداپتورهای ویژه، روی یک پای نگهدارنده یا سیستم براکت – کاربر می تواند به راحتی پانل ها را کار کند و همیشه دید کاملی از پانل و فرآیند داشته باشد.

اجزایی که می‌توانند روی دستگاه‌های PRO نصب شوند – متشکل از دستگاه اصلی، جزء توسعه، آداپتور نصب، صفحه‌کلید اختیاری و سینی صفحه‌کلید – اکنون گزینه‌های عملیاتی بیشتری را ارائه می‌دهند. با راه‌حل‌های سفارشی‌شده سیستمی با اجزای استاندارد، آنها تنظیمات بدون دردسر خواسته‌های مشتری را ممکن می‌سازند و با نصب و راه‌اندازی ساده، مهندسی آسان و عملکرد کارآمد خود را متقاعد می‌کنند.

SIMATIC HMI Comfort Panels INOX و INOX PCT
پنل های کامفورت با صفحه نمایش لمسی و جلوی فولاد ضد زنگ برای کنترل اپراتور و نظارت بر ماشین های فرآوری مواد غذایی در صنایع غذایی، نوشیدنی و تنباکو و همچنین در صنعت داروسازی، مواد شیمیایی خوب و در سایر زمینه های بهداشتی طراحی شده اند.

آنها بر اساس DIN EN 1672-2 “ماشین آلات پردازش مواد غذایی – الزامات ایمنی و بهداشت” هستند. مشخصات قاب بهینه و نصب تقریباً هموار دستگاه بر روی کابینت کنترل باعث می شود مایعات خارج شوند.

دستگاه های PCT INOX دارای جلوی شیشه ای و حسگر لمسی خازنی تصویری هستند

پنل های کامفورت در فضای باز – بسیار انعطاف پذیر برای هر کاربرد در فضای باز
پانل های فضای باز HMI SIEMENS Comfort به طور خاص برای برنامه های کاربردی HMI در شرایط محیطی شدید توسعه یافته اند. این عملکرد و نظارت را بسیار انعطاف پذیر می کند – برای هر منطقه بیرونی.

چه در صنعت نفت و گاز، چه در کشتی ها و چه در انبارهای یخچالی: پانل های فضای باز SIMATIC HMI Comfort، با صفحه نمایش عریض ۷ یا ۱۵ اینچی قابل خواندن در نور روز، هر آنچه را که برای عملکرد و نظارت در فضای باز نیاز دارید فراهم می کند.