Plc زیمنس s7 1500

خرید Plc زیمنس s7 1500

یکی از انواع قطعات الکترونیکی که روی بسیاری از اتوماسیون های صنعتی نصب می شود Plc زیمنس s7 1500 می باشد. در این چند سال شرکت زیمنس برخی از پی ال سی های خود را به مدل های ۱۵۰۰ ارتقاء داده تا قدرت آنها را بیشتر کند. قابلیت های این نمونه plc ها نسبت به بسیاری از دیگر مدل ها بیشتر است. در واقع شما باید به خوبی بدانید که این مدل پی ال سی به نوعی مکمل بسیاری از دیگر قطعات نصب شده در صنعت می باشد. نرم افزار و پیکربندی این پی ال سی را بر اساس استانداردهای مشخص شده طراحی کرده اند تا قابلیت آن را افزایش دهند.
در مقایسه با بسیاری از دیگر پی ال سی های بازار باید بدانید که Plc زیمنس s7 1500 سرعت بسیار بالایی دارد. همین ویژگی پی ال سی موجب شده که بسیاری از افراد از آن در بخش های متنوع صنعت استفاده کنند. آن دسته از صنایعی که به دستگاه هایی با قدرت بالا نیاز دارند این پی ال سی را نصب می کنند. امکانات و ویژگی های خاصی درون این پی ال سی وجود دارد که شما زمان خریداری باید به خوبی با این امکانات آشنایی داشته باشید. برخی از مهمترین امکانات این plc را در ادامه معرفی می کنیم تا اطلاعات بیشتری در این مورد به دست آورید.

امکانات Plc زیمنس s7 1500

برخی از امکانات بسیار مهمی که درون Plc زیمنس s7 1500 وجود دارد و شما باید به خوبی زمان خرید این امکانات را بشناسید عبارت است از :
۱. صفحه نمایش
هر یکی از انواع cpu های نصب شده روی این نمونه پی ال سی دارای صفحه نمایش مناسب هستند. صفحه نمایش نصب شده روی این پی ال سی اطلاعات زیادی را به کاربر نشان می دهد. اطلاعاتی مانند شماره نسخه، شماره محصول، سیستم عامل، سریال ماژول و بسیاری از دیگر موارد به خوبی روی این صفحه نشان داده می شود. علاوه بر این شما می توانید آی پی آدرس سی پی یو را روی دیگر تنظیماتی که مربوط به شبکه است نصب کنید. بدون دستگاه برنامه نویسی تمامی این اقدامات را می توانید انجام دهید. یکی از دیگر قابلیت های این صفحه نمایش سیستم تشخیص خطای آن می باشد.
۲. سیستم تشخیص خطا
سیستم تشخیص خطا در بسیاری از سی پی یو های این نمونه پی ال سی پیش فعال است. اطلاعاتی که روی این سیستم تشخیص خطا وجود دارد مربوط به یک متن ساده می باشد که به راحتی می توانید آن را مورد بررسی قرار دهید. پیغام های زیادی روی این سیستم نشان داده می شود که شما بر اساس نوع اتوماسیون صنعتی خود باید به خوبی با این پیغام ها آشنایی داشته باشید.
۳. امنیت
در Plc زیمنس s7 1500 مکانی را قرار داده اند تا شما کارت حافظه را در آن مکان بگذارید. شما قادر خواهید بود که برنامه مورد نظر خود را روی کارت حافظه اجرا کنید و امنیت دستگاه را افزایش دهید. بلوک های هر یک از برنامه های اتوماسیون را با شماره سریال مشخص شده که به حافظه مربوط است روی این سیستم اجرا می کنید. به گونه ای که بلوک تنها در صورت وجود کارت حافظه اجرا می شود. دقت داشته باشید که امنیت دستگاه را پیش از خریداری باید به خوبی از این نظر بررسی کنید و سپس آن را برای اتوماسیون صنعتی خریداری کنید.

Plc زیمنس s7 1500

قیمت Plc زیمنس s7 1500

از آنجایی که کیفیت و عملکرد این نمونه پی ال سی به نسبت برخی از دیگر مدل ها بیشتر است باید بدانید که هزینه خریداری آن نیز تا حدودی بالاتر می باشد. شما می توانید این پی ال سی را از نمایندگی خریداری کنید تا قیمت مناسب و به صرفه ای را برای خریداری آن پرداخت نمایید. دقت داشته باشید که زمان خریداری این پی ال سی باید به خوبی ابتدا کیفیت و اصل بودن آن را بررسی کنید و سپس قیمت آن را در نظر بگیرید.
آن دسته از پی ال سی هایی که اصل نیستند بدون گارانتی به فروش می رسند. بنابراین اصل بودن پی ال سی یکی از مهمترین نکاتی می باشد که شما باید آن را در نظر بگیرید. هزینه هر یک از انواع پی ال سی هایی که می خواهید خریداری کنید را باید به صورت روزانه مورد بررسی قرار دهید.