Project Description

ســافت اســتارتر زیمنس

سافت استارتر زیمنس سری ۳RW40 برترین ستاره در بین تمام سافت استارتر های استاندارد زیمنس است!

به علت اصل کنترل ابتکاریش، نه فقط تنهاترین سافت استارتر دو فاز کنترل شده جهان در محدوده توان ۷٫۵ اسب بخار (با ۴۶۰ ولت) تا ۳۰۰ اسب بخار (با ۴۶۰ ولت) است، بلکه کوچک ترین راه حل موجود به خصوص به دلیل طراحی فشرده خود نیز هست. این وسیله سبب تسهیل و راحتی ذخیره فضا و تنظیم های کابین کنترل شفاف می شود که آن را بیش از یک مکمل باری محدوده سافت استارتر زیمنس ۳RW30 دو فاز کنترل شده تبدیل می کند.

ویژگی های فوق العاده و شگفت انگیزسافت استارتر زیمنس چیست؟

با سافت استارتر زیمنس بیشتر آشنا شوید

سافت استارتر زیمنس سری ۳RW40 دارای اصل کنترل جدیداً ابداع شده “تعادل قطبیت” برای جلوگیری از مولفه های DC در سافت استارتر های دو فاز کنترل شده است. با سافت استارتر های دوفاز کنترل شده، جریان حاصل از هم پوشانی دو فاز کنترل شده در فاز کنترل نشده برقرار می شود. به دلایل فیزیکی، این کار منجر به توزیع نامتقارن جریان های سه فاز در فرایند راه اندازی موتور می گردد. گر چه این توزیع را نمی توان تحت تأثیر گذاشت، اما در بسیاری از کاربرد ها بی اهمیت است.

ویژگی های دیگر سافت استارتر زیمنس

با سافت استارتر زیمنس بیشتر آشنا شوید

در کنار این عدم تقارن، کنترل نیمه هادی های قدرت در دو فاز کنترل شده هم مولفه های DC مذکور فوق را تولید می کند که می تواند به ایجاد نویز موتور با ولتاژ های راه اندازی کم تر از ۵۰ % نیز شود. “تعادل بار” به طور مطمئنی این مولفه های DC را در فاز راه اندازی حذف می کند. این کار راه اندازی موتور معادل و برابری را به لحاظ سرعت، گشتاور و صعود جریان برقرار می کند. کیفیت صوتی فرایند راه اندازی هم تقریباً به کیفیت راه اندازی سه فاز کنترل شده می رسد. امکان وجود این حالت با ترتیب دینامیک (پویا) دائمی و پیوسته و تعادل نیم موج های جریان با قطبیت های مختلف در راه اندازی موتور فراهم می گردد.

مزایای سافت استارتر سری ۳RW40 چیست؟

hr

به نظر نمی رسد سافت استارتر ۳RW40 در طرح سیریوسکابین کنترلمان اجتماع یابد و قابل استفاده باشد. همان طور که شاید از کار با سایر وسایل سیریوس متوجه شده باشید، می توان از اندازه های مشابه و سیستم های ارتباط یکتا و پیوسته بهره برد. به ویژه طراحی فشرده سیریوس زیمنس ۳RW40 حداکثر نصف یک استارتر وی-دلتا قابل مقایسه است، که دیگر مشکل هدر رفت فضا در کابین کنترل را هم چون گذشته ندارد.

آرایش و نصب به کمک ارتباط دارای سه هادی به سرعت و سادگی انجام می گیرد. تفاوت های آن در مقایسه با سافت استارتر سیریوس ۳RW40 چیست؟زیمنس سیریوس ۳RW40 تمام مزایای ۳RW30 را دارد. علاوه بر این، حفاظت دستگاه ذاتی و کاربرد های حفاظت موتور مجتمع را نیز به همراه دارد. فقط آن را آزمایش کنید و سپس قانع خواهید شد.

Soft Starter SIEMENS

hr

آیا سافت استارتر سری خانواده ۳RW40 امکانات تشخیص (عیب) را هم ارایه می کند؟

بله، به کمک حالت مجتمع و نظارت بر خطا. LED ها اطلاعاتی را درباره حالت کار و نیز خطا های ممکن ارایه می دهند، مثلاً زمان انتشار و آزاد سازی غیر مجاز (تنظیم کلاس)،خطا و خرابی در منبع تغذیه یا یک فاز، بار در حال اتلاف، مازاد بار دمایی یا خطا در دستگاه. دو رله مجتمع خروجی نیز به حالت کاری و سیگنال های خطا اشاره دارند.

آیا امکان حفاظت از موتور ترمیستور (مقاومت دمایی) نیز وجود دارد؟

نسخه های مختلف دستگاه با ارزیابی حفاظت از موتور ترمیستور تا محدوده ۷۵ اسب بخار (با ۴۸۰ ولت) موجودند. یک حسگر سنجش “ترموکلیک” یا PTC (نوع اول) را می توان مستقیماً وصل کرده و به کار بست. علاوه بر مازاد بار دمایی موتور، قطع سیم ها و اتصال کوتاه در مدار حسگر هم بر قطع ارتباط سافت استارتر موثر است.

آیا جایگزین کردن و تعویض سافت استاتر ساده است؟

بله، ۳RW40 به پایانه (ترمینال) های کنترل قابل حذف نیز مجهز است. بنا براین سیم پیچی در پایانه در صورت تعویض دست نخورده و سالم باقی می مانند (“سیم پیچی دائمی”) و پایانه ها را می توان به راحتی و سریعاً به روی زیمنس ۳RW40 جدید انتقال داد، که این کار صرفه جویی زیادی در زمان را به همراه دارد.

کاتالوگ سافت استارتر زیمنس
می تونید با دانلود کاتالوگ سافت استارتر با مشخصات کامل این قطعه آشنا شوید .
DOWNLOAD NOW