بهره برداری و نظارت مقرون به صرفه در نسل دوم
پنل های پایه اچ ام آی زیمنس نسل دوم با عملکردهای پیچیده اولیه HMI خود، سری های پایه ایده آل برای کاربردهای ساده HMI هستند. سری دستگاه ها پنل هایی با نمایشگرهای ۴، ۷، ۹ اینچی و ۱۲ اینچی و عملکرد ترکیبی کلید یا لمسی ارائه می دهد. آنها را می توان در حالت عمودی نصب کرد و به دلیل روشنایی ۱۰۰٪ قابل کاهش، به خصوص در مصرف انرژی کارآمد هستند. رابط کاربری نوآورانه طیف گسترده ای از عملیات را با قابلیت استفاده بهبود یافته از طریق کنترل ها و گرافیک های جدید باز می کند. رابط USB به شما این امکان را می دهد که یک صفحه کلید، ماوس و اسکنر بارکد را متصل کنید و از بایگانی آسان داده ها در یک USB پشتیبانی می کند.

اچ ام آی زیمنس پانل های پایه پنل های پایه HMI نسل دوم در یک نگاه

• محدوده سطح ورودی ایده آل برای کاربردهای ساده HMI
• مهندسی شده در پورتال TIA
• سازگاری نصب با پانل های راحتی HMI زیمنس و پنل های پایه اچ ام آی زیمنس موجود ۴ و ۶
• مقیاس پذیری انعطاف پذیر در محدوده HMI
• صفحه نمایش عریض با وضوح بالا و کم نور با ۶۴۰۰۰ رنگ
• رابط کاربری نوآورانه و قابلیت استفاده بهبود یافته به لطف کنترل ها و گرافیک های جدید
• قابلیت لمس / کلید برای عملیات بصری
• رابط برای اتصال با PLC های مختلف
• نسخه های PROFIBUS یا PROFINET

اچ ام آی زیمنس

بهبود کیفیت فرآیند
امکان افزایش قابل توجه کیفیت فرآیند را با کارخانه های کامپکت یا برنامه های کوچکتر فراهم می کند. پنل‌های پایه اچ ام آی زیمنس نسل دوم با داشتن تمام عملکردهای مهم پایه HMI، امکانات کاملاً جدیدی را از نظر عملکرد و نظارت در زمینه مهندسی مکانیک با قیمتی بسیار مناسب باز می‌کند.

مانند تمام محصولات ما، پنل‌های پایه نسل دوم کیفیت SIMATIC اثبات شده و بدون در نظر گرفتن اندازه نمایشگر، عملکردهای نرم‌افزاری متعددی را به صورت استاندارد ارائه می‌دهند – به عنوان مثال، ثبت هشدار، مدیریت دستور ، عملکردهای روند و تغییر زبان.

نرم افزار مقیاس پذیر برای پیکربندی آسان
پانل های پایه اچ ام آی زیمنس نسل دوم را می توان از طریق SIMATIC WinCC (TIA Portal) در نسخه پایه مقرون به صرفه پیکربندی کرد که در حال حاضر قابلیت استفاده فوق العاده و کارایی مهندسی بی سابقه ای از چارچوب مهندسی را ارائه می دهد. کاربر می تواند به راحتی برنامه های تجسم را در مدت زمان کوتاهی ایجاد کند.
از آنجایی که نرم‌افزار مقیاس‌پذیر است، اپراتور می‌تواند با یک راه‌حل کوچک شروع کند و هر زمان که لازم باشد آن را گسترش دهد – به عنوان مثال با افزایش تعداد برچسب‌ها یا تغییر به پانل‌های محدوده عملکرد دیگری.

نمایشگرهای عریض با وضوح بالا
پنل های پایه اچ ام آی زیمنس نسل دوم با نمایشگرهای عریض با وضوح بالا از ۴ اینچ تا ۱۲ در دسترس هستند. اینها همچنین از تنظیمات با جهت گیری عمودی پشتیبانی می کنند.
وضوح بالای آنها و عمق رنگ ۶۴۰۰۰ رنگ، تجسم فرآیند بهبود یافته را تسهیل می کند. روشنایی نمایشگرها تا ۱۰۰ درصد قابل کاهش است و انعطاف پذیری مطلوبی را ارائه می دهد.
رابط کاربری نوآورانه تنوع زیادی را از نظر تجربه و عملکرد فراهم می کند. پانل های پایه SIMATIC HMI دارای صفحه نمایش لمسی کاربر پسند و کلیدهای بسیار کاربردی و با قابلیت تنظیم آزاد هستند.

قابلیت استفاده بهبود یافته
رابط USB اتصال صفحه‌کلید، ماوس یا اسکنر بارکد را تسهیل می‌کند و از بایگانی آسان داده‌ها بر روی یک حافظه USB پشتیبانی می‌کند.
به لطف رابط PROFIBUS یا PROFINET، پنل های پایه SIMATIC HMI نسل دوم امکان اتصال با PLC های مختلف را فراهم می کند. تجسم برنامه های کاربردی کنترل کننده پایه SIMATIC S7-1200 ارزش افزوده ویژه ای را ارائه می دهد.

پانل های پایه اچ ام آی زیمنس نسل دوم – دستگاه های استاندارد

همه دستگاه های خانواده SIMATIC HMI Basic Panel بدون در نظر گرفتن اندازه انتخاب شده دستگاه، با مجموعه ای از عملکردهای اصلی مشخص می شوند. با این حال، بسته به پیچیدگی کار تجسم، می‌توانید از بین دستگاه‌هایی با اندازه‌ها و وضوح صفحه‌های مختلف و همچنین تعداد کلیدهای عملکردی انتخاب کنید.

پانل های پایه اچ ام آی زیمنس  نسل دوم – دستگاه های بدون کلید

سه نوع کوچکتر PROFINET پانل های پایه HMI زیمنس نیز به عنوان دستگاه های بدون کلید در دسترس هستند. آنها ابعاد مشابه دستگاه های استاندارد را ارائه می دهند.عملکرد منحصراً از طریق صفحه لمسی مدیریت می شود.
شما دستگاه های بدون کلید اصلی SIMATIC را به همان روشی که دستگاه های استاندارد مربوطه بر اساس آن ها ساخته شده اند پیکربندی می کنید. با این حال، کلیدهای عملکرد پیکربندی شده هیچ تاثیری ندارند.