CORTEM GROUP

گروه صنعتی CORTEM GROUP

آشنای با محصولات نمایندگی CORTEM GROUP

نمایندگی cortem group گروه صنایع کورتم از برند های کورتم ( CORTEM)، الفیت (ELFIT) و فوندیسونزو (FONDISONZO) تشکیل شده است، این گروه با داشتن نزیک به نیم قرن تجربه در ساخت و مهندسی و ارائه روش های نوین در حیطه تجهیزات ضد انفجار جزء پرچمداران تولید کننده های جهان در زمینه تجهیزات ضد انفجار است.از سال ۱۹۶۸ شرکت سهامی عام کورتم فعالیت خود را در زمینه طراحی و تولید تجهیزات الکتریکی ضد آب و ضد انفجار با رویکرد استفاده در مناطق صنعتی پرخطر (مانند پالایشگاه ها و پتروشیمی ها ) آغاز نمود.این شرکت با نو آوری های ارائه شده در تکنولوژی ساخت امروزه توانایی تامین تمام محصولات الکتریکی در تمام حیطه ها و مناطق عملیاتی را داردبه طوری که میتوان کورتم را به عنوان سر آمد تولید کنندگان تجهیزات ضد انفجار چه در کاربرد های خشکی و چه در فر ساحل دانست.

آشنایی با گروه صنایع کورتم

نمایندگی cortem group تجهیزات الکتریکی کورتم دارای تائیدیه اروپایی ATEX و تائیدیه بین المللی IEC Ex می­باشد. علاوه بر این محصولات ضد انفجار (explosion proof) کورتم (cortem) برای کشور های روسیه، قزاقستان و بلاروس مطابق با استاندارد های GOST TR CU ساخته می­شود.با احراز استاندارد ها سخت گیرانه بین المللی تجهیزات تولید کورتم، محصولاتی ایمن برای افراد و محیط است. محصولات این تولید کننده عموما از بهترینکیفیت واز جنس آلیاژ های آلیمینیوم و استیل و پلاستیک های مقاوم است و مطابق کاربرد تجهیزاتی در کد های حفاظتی ‘Ex d’, ‘Ex e’, ‘Ex de’, ‘Ex i’, ‘Ex n’ تولید می­کند.

نمایندگی cortem group

حفاظت الکتریکی و انواع رله ها

محصولات تولیدی این شرکت در زمینه تاسیسات الکتریکی ضد انفجار دارای گستره زیادی است و شامل هزاران نوع محصول می­شود اما میتوان در چند گروه کلی زیر دسته­ بندی کرد:

۱)      کلید ها و سوکت و پلاگ های ضد آب و ضد انفجار در توان و کاربرد های مختلف

۲)      بلند گو، زنگ اخبار و سیستم های هشدار ضد آب و ضد انفجار

۳)      جعبه تقسیم های ضد آب و ضد انفجار در سایز ها و کاربرد های مختلف

۴)      تابلو های کنترل و محفظه های ابزار دقیق ضد آب و ضد انفجار

۵)      سیستم های ارتینگ ضد آب و ضد انفجار

۶)      دمنده ها و دستگاه های تهویه

شرکت توسعه سیماتک ایرانیان تامین کننده تجهیزات CORTEM GROUP در ایران می باشد .